דישון גינה
דישון גינה הינו למעשה חומר ייחודי אשר מספק לדשא מזון. ניתן לראות את השימוש בדישון בעיקר בתקופה של אחרי החורף, אז הדשא זקוק לשיקום. דישון קבוע ישמור על הדשא שלכם מטופח, בריא ואיכותי לאורך כל ימות השנה, יפחית באופן משמעותי מזיקים שונים וכו׳. תהליך הדישון הינו פשוט במיוחד ואינו דורש ידע מקצועי או ניסיון מיוחד, כאשר ניתן אף לבצע את התהליך באופן ידני. 

מוצרי גינון
כיום, ניתן למצוא מוצרים ואביזרי גינון שונים אצל כל מי שמחזיק בבעלותו גינה ושואף לשמור עליה מטופחת ומשגשגת לאורך כל ימות השנה. משתלת וונדי הינה משתלה ייחודית אשר מתמחה ביבוא ושיווק של מוצרי גינון שונים באיכות הגבוהה ביותר. המשתלה נוסדה בשנת 1979 ומאז מעניקה שירות אדיב, מקצועי ואישי לכל לקוח, ומייבאת זני צמחים חדשים ובלעדיים הישר מאוסטרליה. אותם זנים ייחודים עוברים תהליך רגיש של קליטה בשטח המשתלה, דבר המאפשר להם לפתח אורח חיים בריא לאורך זמן באקלים הישראלי, כך שיוכלו לשגשג ולפרוח. 
 

אביזרי גינה הינו למעשה שם כולל עובר מגוון אביזרים אשר נועדו לטפח ולתחזק את הגינה. כלי הגינון הינם כלים חשובים במיוחד, כאשר מטרתם העיקרית היא ביצוע אפקטיבי ונכון של עבודות גינון כאלה ואחרות. בעקבות כך, בעת רכישה של אביזרי גינה חשוב במיוחד לבחור בכלים מקצועיים, איכותיים, עמידים, אשר יחזיקו לאורך זמן רב ויספקו את התוצאה הטובה ביותר.

כמו כן, כיום ניתן למצוא היצע רב ומגוון של אביזרי גינה במקומות שונים, משתלות וחנויות לכלי עבודה וכדומה. משתלת וונדי הינה משתלה ייחודית אשר נוסדה בשנת 1979 על ידי משפחה אוסטרלית בעלת זיקה ואהבה אל עולם הצומח. כמו כן, משתלת וונדי מציעה לקהל הרחב מגוון יחודי של זנים חדשים, כלי עבודה כגון אביזרי גינה, אביזרי גינון, דישון גינה, מוצרי גינון ועוד. 

אביזרי גינון
אביזרי גינון הינם הכרח של ממש עבור כל מי שמתעסק בטיפוח גינתו ושואף להגיע אל התוצאה המדויקת והטובה ביותר. כיום ניתן למצוא מגוון רחב במיוחד של אביזרים שונים, כאשר לכל אביזר ייעוד ותפקיד משלו. כמו כן, מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע לפני קנייה של כל אביזר, על מנת להבטיח התאמה ותוצאה טובה ואיכותית. 
 

אביזרי גינה

מאמרים:

 

סניפים:

סניף עד הלום 
טל': 072-33-80-508 | פקס: 8659918 - 08

סניף שילת
 טל': 074-767-94-46 | פקס: 9765508 - 08

 

משתלת וונדי - נשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ:

הצטרף
הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו:
 
  שתילים וצמחים לגינה     עצי נוי     עצי פרי     חומרי דישון     צמחי תבלין     זרעים לירקות     ייעוץ בעיצוב הגינה     כלי גינון  
  ייעוץ בתיכנון גינה     זרעי ירק     כדים מכל העולם     עצי פרי טרופים     צמחי אביב     צמחים לתלייה     תכנון מרפסת     צמחים עונתיים     שתילי מרפא     שתילי תבלין     דישון אורגני     משתלת ירקות     צמחי נוי לגינה     עציצי נוי     אדניות עץ      הזמנת זר פרחים     דשן לגינה     דישון גינה      משתלת עצי פרי     משתלה במרכז     משתלת שתילים     עיצוב עציצים     שתילי ירקות     צמחים למרפסת     עציצים גדולים לבית     חנות זרעים     זרעי ירקות     ורדים מטפסים     זרעים אורגניים     פרחי גינה     דשן מוכן     אדנית תבלינים     אביזרי גינה     פרחי העונה     עציצים מיוחדים     עציצים גדולים     משתלה באזור המרכז     זרעים של ירקות     מרפסת גן     שתילים לגינה     צמחי קיץ     צמחי ירקות     צמחי גינה