משלת וונדי הינה משתלה ייחודית אשר מנוהלת על ידי משפחה אוסטרלית בעלת תשוקה גדולה ואהבה לעולם הצומח. המשתלה מתמחה בייבוא אישי ומיוחד של צמחים שונים מאוסטרליה, אשר עוברים תהליך בו הם מסתגלים לאקלים הישראלי. כמו כן, המשתלה מחזיקה צוות מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום הצומח אשר מעניק הדרכה וייעוץ ללקוחות המשתלה.

אדנית תבלינים
בעזרת אדנית תבלינים כל אחד יכול לטפח מעיו גינת ירק קטנה, וליהנות מדי יום מתבלינים טריים ואורגניים, ללא כל חומרי הדברה מסוכנים וכימיקלים שונים. כל אחד מאיתנו משתמש בצמחי תבלין, בין אם מדובר בנענע לכוס התה בסוף היום, או בזיליקום כתוספת לפסטה. צמחי תבלין יכולים לשדרג כל ארוחה וכל כוס משקה חם או קר. כיום, גידול תבלינים בבית הפך לנפוץ במיוחד, ומתאים לא רק עבור מי שברשותו גינה, אלא גם מי שמחזיק בדירה קטנה בלב העיר.

אדניות לגינה
אדניות לגינה מגיעות בעיצובים שונים ובחומרי גלם מגוונים. היתרון המרכזי ביותר של אדניות הוא שניתן להזיז אותן ממקום למקום בכל עת ואין צורך להשקיע בתחזוקה של האדמה או הדשא. מדובר במוצר אשר מתאים לכל מקום, גינה, מרפסת, בית או משרד ומעניק מראה ייחודי, יפה ואסתטי.

אדניות עץ מהוות מקום פורה ונוח לגידול של פרחים וצמחים מסוגים שונים. כמו כן, אדניות עץ משמשות כפריט עיצובי לכל דבר, בו ניתן להשתמש בצורות רבות. אדניות עץ ניתן להניח במרפסת, בבית, לתלות אותן, לצבוע ועוד. כמו כן, מדובר בפריט בעל עמידות גבוהה במיוחד וחזק במיוחד בניגוד למגוון רחב של אדניות פלסטיק עדינות.

כמו כן, אדניות עץ עומדות בתנאי מזג האוויר הישראלי, בגשמים ובחום הכבד. כך שניתן להשתמש בהן בבית ומחוצה לו. משתלת וונדי הינה משתלה ייחודית אשר מציע מגוון רחב של אדניות בניהן אדנית פרחים, אדנית תבלינים, אדניות לגינה. כל זאת לצד היצע רב של צמחים, עצי פרי ופרחים מסוגים שונים.

אדנית פרחים
אדנית פרחים הינו פריט נפוץ במיוחד ומעניק מקום אידיאלי לצמיחה של פרחי נוי וצמחים מסוגים שונים. כמו כן, האדנית מעניקה שליטה על התפתחות הצמח, בניגוד לאדמה בה הצמח יכול לגדול פרא. כמו כן, מדובר באביזר נוי אשר משדרג כל חלל, ומוסיף יופי ואסתטיקה.
 

אדניות עץ

מאמרים:

 

סניפים:

סניף עד הלום 
טל': 072-33-80-508 | פקס: 8659918 - 08

סניף שילת
 טל': 074-767-94-46 | פקס: 9765508 - 08

 

משתלת וונדי - נשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ:

הצטרף
הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו:
 
  שתילים וצמחים לגינה     עצי נוי     עצי פרי     חומרי דישון     צמחי תבלין     זרעים לירקות     ייעוץ בעיצוב הגינה     כלי גינון  
  ייעוץ בתיכנון גינה     זרעי ירק     כדים מכל העולם     עצי פרי טרופים     צמחי אביב     צמחים לתלייה     תכנון מרפסת     צמחים עונתיים     שתילי מרפא     שתילי תבלין     דישון אורגני     משתלת ירקות     צמחי נוי לגינה     עציצי נוי     אדניות עץ      הזמנת זר פרחים     דשן לגינה     דישון גינה      משתלת עצי פרי     משתלה במרכז     משתלת שתילים     עיצוב עציצים     שתילי ירקות     צמחים למרפסת     עציצים גדולים לבית     חנות זרעים     זרעי ירקות     ורדים מטפסים     זרעים אורגניים     פרחי גינה     דשן מוכן     אדנית תבלינים     אביזרי גינה     פרחי העונה     עציצים מיוחדים     עציצים גדולים     משתלה באזור המרכז     זרעים של ירקות     מרפסת גן     שתילים לגינה     צמחי קיץ     צמחי ירקות     צמחי גינה