זרעי פרחים
זרעי פרחים ניתן למצוא בכל משתלה מקצועית אשר מתמחה בייבוא ושיווק של זרעים שונים. כיום, ניתן למצוא מגוון רחב במיוחד של זרעים שונים, החל מצמחים, פרחים ועד פירות וירקות. במשתלה מקצועית היצע רב ומגוון של זרעים מונגש ללקוח, ומאפשר לו לבחור את הבחירה המתאימה ביותר עבורו. משתלת וונדי הינה משתלה בעלת ניסיון רב שנים אשר מתמחה בייבוא זני צמחים חדשים ובלעדיים היישר מיבשת אוסטרליה הרחוקה.

צמחי תבלין משתלה
צמחי תבלין משתלה הפכו לאחד המוצרים המבוקשים בכל משתלה, זאת בעקבות הגידול הקל והפשוט של צמחי התבלין, אשר מאפשרים לכל אחד לשדרג את הבישול או את כוס התה שלו, בקלות וללא כל מאמץ מיוחד. שתילה של צמחי התבלין יכולה להתבצע לאורך כל השנה, כאשר הצמחים אינם דורשים יחס מיוחד, רק מעט שמש והשקייה בינונית בלבד. כמו כן, חשוב להבין כי ישנם צמחים מסוימים אשר גדלים בעיקר בעונות ספציפיות. למשל את הנענע, המרווה והבזיליקום מומלץ לשתול בוודא בקיץ, ואילו בחורף עדיף לשתול בצל ירוק, כוסברה, שמיר, פטרוזליה ועוד. 
 

אדנית תבלינים הפכה בשנים האחרונות לאחד מן המוצרים המבוקשים ביותר בקרב ישראלים רבים. למעשה, אדנית תבלינים מאפשרת שימוש בתבלינים טריים במהלך הבישול, ולחסוך את הריצה אל הסופר. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של תבלינים לגידול ביתי, החל מנענע, לואיזה, גרניום לימוני, ועד בזיליקום, טימין, פטרוזיליה ועוד. אדנית תבלינים הינה קלה במיוחד לגידול, ואינה דורשת תנאים מיוחדים, מה שמאפשר לכל אחד ליהנות מתבלינים טריים בביתו.

כמו כן, מומלץ לגדל את התבלינים בצמוד לקיר, על מנת לשמור עליהם מרוחות. משתלת וונדי הינה משתלה ייחודית ומקצועית אשר מתמחה בהיצע רב של מוצרים כגון אדנית תבלינים, אדנית פרחים, זרעי פרחים, צמחי תבלין משתלה ועוד. המשתלה בעלת ניסיון רב בתחום הצומח ונוסדה בשנת 1979 ומאז מתמחה בייבוא של צמחים חדשים וייחודים מיבשת אוסטרליה. 

אדנית פרחים
אדנית פרחים מהווה את המקום המושלם לגידול פרחים וטיפוחם. כמו כן, כיום ניתן למצוא מגוון רחב של אדניות שונות אשר משמשות כפריט נוי לכל דבר ומשדרגות ברגע כל גינה, בית ומרפסת. כמו כן, את האדניות ניתן להניח או לתלות, לפי בחירה והן מתאפיינות בעמידות גבוהה במיוחד. 
 

אדנית תבלינים

מאמרים:

 

סניפים:

סניף עד הלום 
טל': 072-33-80-508 | פקס: 8659918 - 08

סניף שילת
 טל': 074-767-94-46 | פקס: 9765508 - 08

 

משתלת וונדי - נשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ:

הצטרף
הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו:
 
  שתילים וצמחים לגינה     עצי נוי     עצי פרי     חומרי דישון     צמחי תבלין     זרעים לירקות     ייעוץ בעיצוב הגינה     כלי גינון  
  ייעוץ בתיכנון גינה     זרעי ירק     כדים מכל העולם     עצי פרי טרופים     צמחי אביב     צמחים לתלייה     תכנון מרפסת     צמחים עונתיים     שתילי מרפא     שתילי תבלין     דישון אורגני     משתלת ירקות     צמחי נוי לגינה     עציצי נוי     אדניות עץ      הזמנת זר פרחים     דשן לגינה     דישון גינה      משתלת עצי פרי     משתלה במרכז     משתלת שתילים     עיצוב עציצים     שתילי ירקות     צמחים למרפסת     עציצים גדולים לבית     חנות זרעים     זרעי ירקות     ורדים מטפסים     זרעים אורגניים     פרחי גינה     דשן מוכן     אדנית תבלינים     אביזרי גינה     פרחי העונה     עציצים מיוחדים     עציצים גדולים     משתלה באזור המרכז     זרעים של ירקות     מרפסת גן     שתילים לגינה     צמחי קיץ     צמחי ירקות     צמחי גינה