דישון דשא
דישון דשא הינה פעולה הכרחית עבור כל מי שמעוניין להחזיק בגינה מטופחת. הצמחים, ממש כפי כל יוצר חי אחר, זקוקים למזון ולנוזלים, כמובן לצד מגוון תוספים שונים אשר מגיעים מפעולת הדישון. הדישון למעשה מעניק לצמח מקור תזונה, ומאפשר לו להתפתח בצורה טובה ותקינה, מהירה ובריאה. המשמעות של כך היא צמח בריא אשר מניב פרי או פרח, ונראה אסתטי ובריא. כאשר צמחים נהיים צהובים ומעט נבולים זוהי האינדיקציה הברורה ביותר כי הם סובלים ממחסור בחומרי מזון חיוניים, נוזלים, או אור שמש. כמו כן, במקרים רבים האדמה אינה מספיקה על מנת לספק לצמח את כל הרכיבים אותו הוא צריך, ולכן משתמשים בדישון.

דשא מוכן
דשא מוכן מתאים לכל מי שחולם על גינה מטופחת, ואסתטית ומזמינה. משתלת וונדי הינה משתלה ייחודית אשר מציעה סוגים שונים של דשא מוכן איכותי, זאת לצד צמחים מיוחדים ביבוא מיוחד היישר מאוסטרליה הרחוקה, ומתוחזקת על ידי משפחה אוסטרלית בעלת אהבה גדולה לעולם הצומח.
 

דישון גינה הינו חומר מיוחד לדשא, ומיועד במיוחד לאחר תקופת החורף בו האדמה והדשא זקוקים לשיקום. דישון גינה לאחר עונת החורף יכול לחסוך כסף רב, ולסייע בשמירה על גינה יפה ומטופחת גם אחרי החורף. כמו כן, במידה ולא משתמשים במוצר כמו דישון גינה, פעמים רבות ניתן לסבול ממגוון רחב של מזיקים, לצד אדמה או דשא פחות בריאים ומטופחים. כמו כן, דישון גינה יכול להתבצע באופן ידני על ידי כל אחד, כאשר יש להשקות את השטח הרצוי לאחר סיום תהליך הדישון. משתלת וונדי הינה משתלה ייחודית אשר מתמחה במכירה של דישון אורגני, דישון דשא, דשא מוכן ועוד מגוון רחב של צמחים, אביזרי נוי, עצי פרי, פרחים ואדניות.

דישון אורגני
דישון אורגני נחשב לאיכותי במיוחד, ולמעשה הינו מורכב מפסולת אורגנית או במילים אחרות פסולת של צמחייה ופסולת של בעלי חיים אשר עברו תהליך של קומפוסטיזציה. כמו כן, חשוב לציין כי דישון הינו למעשה חומר מזון לצמח ולא מכיל בתוכו חומרי הדברה מסוכנים, ולכן לא מזיק לצומח, לפרח ולפרי. כך שאם מדובר בעצי פרי, ניתן לאכול מן הפרות בביטחון מלא. זאת כמובן בניגוד לחומרי הדברה מזיקים אשר רצוי להמנע משימוש בהם.
 

דישון גינה

מאמרים:

 

סניפים:

סניף עד הלום 
טל': 072-33-80-508 | פקס: 8659918 - 08

סניף שילת
 טל': 074-767-94-46 | פקס: 9765508 - 08

 

משתלת וונדי - נשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ:

הצטרף
הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו:
 
  שתילים וצמחים לגינה     עצי נוי     עצי פרי     חומרי דישון     צמחי תבלין     זרעים לירקות     ייעוץ בעיצוב הגינה     כלי גינון  
  ייעוץ בתיכנון גינה     זרעי ירק     כדים מכל העולם     עצי פרי טרופים     צמחי אביב     צמחים לתלייה     תכנון מרפסת     צמחים עונתיים     שתילי מרפא     שתילי תבלין     דישון אורגני     משתלת ירקות     צמחי נוי לגינה     עציצי נוי     אדניות עץ      הזמנת זר פרחים     דשן לגינה     דישון גינה      משתלת עצי פרי     משתלה במרכז     משתלת שתילים     עיצוב עציצים     שתילי ירקות     צמחים למרפסת     עציצים גדולים לבית     חנות זרעים     זרעי ירקות     ורדים מטפסים     זרעים אורגניים     פרחי גינה     דשן מוכן     אדנית תבלינים     אביזרי גינה     פרחי העונה     עציצים מיוחדים     עציצים גדולים     משתלה באזור המרכז     זרעים של ירקות     מרפסת גן     שתילים לגינה     צמחי קיץ     צמחי ירקות     צמחי גינה