דשן
דשן הינו למעשה מזון לצומח. בין אם מדובר בפרחים, עצי פרי, שיחים, או דשא, כל צמח זקוק למזון, או במילים אחרות לדישון איכותי וקבוע, זאת על מנת לצמוח באופן תקין, ולהניב פירות או פרחים. משתלת וונדי הינה משתלה מקצועית וייחודית אשר מנוהלת על ידי משפחה אוסטרלית בעלת תשוקה גדולה לעולם הצומח. המשתלה מתמחה בייבוא של צמחים מיוחדים מאוסטרליה אשר עוברים תהליך ארוך וייחודי של התאמה לתנאי המחייה והאקלים הישראלי.

דשן אורגני
דשן אורגני נחשב לאיכותי ואפקטיבי במיוחד, ומכיל את כל חומרי ההזנה החשובים. מדובר בסוג דשן אשר מבוסס על חומרים טבעיים בלבד כגון פסולת ממוחזרת, פסולת של דגים, וצואת פרות. הדשן האורגני מתפרק לאט, ובכך מזין את הצמחים ואת הקרקע והאדמה. משתלת וונדי מציעה סוגים שונים של דשן, ומחזיקה במקום צוות מקצועי ובעל ניסיון אשר יכול להמליץ ולייעץ בבחירה של דשן נכון.

דשן לדשא
דשן לדשא בעל יתרונות רבים, וזאת מכיוון שהינו עשוי מחומרים טבעיים בלבד וללא כימיקלים. הדשן למעשה עוזר לשמור על איכות הסביבה, ומשפר באופן ניכר את הפוריות של האדמה והקרקע. ניתן להשתמש בדשן לצרכים שונים, ובעיקר כאשר שואפים לגדל ירקות ופירות.

דשן לגינה נועד עבור צמחים מסוגים שונים ומכיל מגוון רחב של חומרים מזינים, אשר בלעידהם הצמחים לא יכולים לצמוח ולהתפתח.

ממש כפי שאנחנו בני אדם זקוקים למזון ותוספים, ויטמינים ומינרלים, כך גם כל מה שצומח. כיום, בעקבות המודעות לנושא, קיימים סוגים שונים ומגוונים של דשן לגינה. פעמים רבות, אנשים אשר נגשים לקנות דשן לגינה, אינם יודעים מה עליהם לבחור.

ראשית, מומלץ לוודא כי דשן לגינה מכיל ארבעה רכיבים מרכזיים. האחד, זרחן, מדובר במרכיב חשוב במיוחד לשמירה על עמידות הצמח, והוא מסייע בחיזוק של השורשים. השני, אשלגן, מדובר במרכיב אשר מסייע להתפתחות הצמח, ועוזר לו להילחם מול מפגעים ומחלות מסוגים שונים. השלישי, תערובת ייחודית אשר נקראת מיקרונוטריינטים והיא מכילה ברזל, נחושת, אבץ, מגנזיום, בורון וסוגים שונים של מינרלים, אשר הכרחיים לצמיחה תקינה של הצמח. והרביעי והאחרון הוא החנקן, המרכיב החיוני מכל. הוא אחראי על ההתפתחות התקינה של הצמח, ובריאותו. קיימים סוגים שונים של דשן לדשא בניהם דשן אורגני.
 

דשן לגינה

מאמרים:

 

סניפים:

סניף עד הלום 
טל': 072-33-80-508 | פקס: 8659918 - 08

סניף שילת
 טל': 074-767-94-46 | פקס: 9765508 - 08

 

משתלת וונדי - נשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ:

הצטרף
הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו:
 
  שתילים וצמחים לגינה     עצי נוי     עצי פרי     חומרי דישון     צמחי תבלין     זרעים לירקות     ייעוץ בעיצוב הגינה     כלי גינון  
  ייעוץ בתיכנון גינה     זרעי ירק     כדים מכל העולם     עצי פרי טרופים     צמחי אביב     צמחים לתלייה     תכנון מרפסת     צמחים עונתיים     שתילי מרפא     שתילי תבלין     דישון אורגני     משתלת ירקות     צמחי נוי לגינה     עציצי נוי     אדניות עץ      הזמנת זר פרחים     דשן לגינה     דישון גינה      משתלת עצי פרי     משתלה במרכז     משתלת שתילים     עיצוב עציצים     שתילי ירקות     צמחים למרפסת     עציצים גדולים לבית     חנות זרעים     זרעי ירקות     ורדים מטפסים     זרעים אורגניים     פרחי גינה     דשן מוכן     אדנית תבלינים     אביזרי גינה     פרחי העונה     עציצים מיוחדים     עציצים גדולים     משתלה באזור המרכז     זרעים של ירקות     מרפסת גן     שתילים לגינה     צמחי קיץ     צמחי ירקות     צמחי גינה