תהליך הדישון הינו הכרחי במיוחד עבור הדשא ומשמש לו כמזון חיוני לכל דבר. כמו כן, חשוב להבין כי תהליך התישון עצמו הינו קל במיוחד ואינו דורש ידע או מקצוע כזה או אחר. את הדישון מומלץ לעשות מספר פעמים בשנה, בעיקר לאחר עונה החורף אז הדשא זקוק לשיקום וטיפוח במיוחד, כך תוכלו להבטיח כי הדשא שלכם ישמר ירוק, אסתטי ובריא לאורך כל השנה. 

דישון אורגני
דישון אורגני נחשב לסוג הדישון האיכותי ביותר והוא משמש כיום הגורם העיקרי לטיפוח איכותי ואפקטיבי של דשא. הדישון האורגני למעשה מורכב ממגוון של פסולת אורגנית אשר מורכבת מצמחייה ופסולת בעלי חיים שעברו תהליך ייחודי של קומפוסטיזציה. כמו כן, מדובר על מוצר אורגני לחלוטין שלא מכיל חומרי הדברה שונים ולכן אינו מזיק לצומח. 

דשן לדשא
דשן לדשא הינו מוצר הכרחי עבור כל מי שמעוניין לשמור על הדשא בגינתו מטופח ומשגשג לאורך כל השנה. הדשא הינו חי, וממש כמו כל יצור חי אחר, הוא זקוק למזון, הדשן הינו למעשה המזון החיוני של הדשא. משתלת וונדי הינה משתלה ייחודית אשר נוסדה בשנת 1979 ומאז מתמחה בייבוא ושיווק של מוצרים, צמחים ופרחים שונים.

דשן מוכן הינו למעשה מוצר אשר מתאים לכל מי שחולם על מרחב גינה אסתטי, מזמין ומטופח, ללא חשש ממזיקים, עונות השנה וטיפול ייחודי. למעשה, ניתן לראות כי דשן מוכן הפך בשנים האחרונות למוצר מבוקש במיוחד בקרב ישראלים רבים אשר בבעלותם גינה.

דשן מוכן בעל יתרונות מובהקים רבים, ומאפשר לכל אחד לקבל את גינת חלומותיו במינימום מאמץ. כמו כן, לפני כל רכישה של דשן מוכן מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע אשר מתמחה בתחום ויכול לייעץ ולכוון בדיוק אל עבר המוצר המתאים ביותר שיענה על הצרכים שלכם ויספק את התוצאה האיכותית והאפקטיבית ביותר. משתלת וונדי הינה משתלה ייחודית ובעלת ניסיון רב שנים אשר נוסדה בשנת 1979 ומתמחה במכירת דישון דשא, דישון אורגני, דשן לדשא ועוד. כמו כן, רשת המשתלות וונדי מייבאים זנים ייחודים של צמחים היישר מאוסטרליה, אשר עוברים תהליך ייחודי של קליטה המאפשר להם לפרוח ולשגשג באקלים הישראלי. 

דישון דשא
דישון דשא הינו למעשה חומר ייחודי אשר נועד להזין את הדשא ולשמור עליו בריא ומשגשג.
 

דשן מוכן

מאמרים:

 

סניפים:

סניף עד הלום 
טל': 072-33-80-508 | פקס: 8659918 - 08

סניף שילת
 טל': 074-767-94-46 | פקס: 9765508 - 08

 

משתלת וונדי - נשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ:

הצטרף
הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו:
 
  שתילים וצמחים לגינה     עצי נוי     עצי פרי     חומרי דישון     צמחי תבלין     זרעים לירקות     ייעוץ בעיצוב הגינה     כלי גינון  
  ייעוץ בתיכנון גינה     זרעי ירק     כדים מכל העולם     עצי פרי טרופים     צמחי אביב     צמחים לתלייה     תכנון מרפסת     צמחים עונתיים     שתילי מרפא     שתילי תבלין     דישון אורגני     משתלת ירקות     צמחי נוי לגינה     עציצי נוי     אדניות עץ      הזמנת זר פרחים     דשן לגינה     דישון גינה      משתלת עצי פרי     משתלה במרכז     משתלת שתילים     עיצוב עציצים     שתילי ירקות     צמחים למרפסת     עציצים גדולים לבית     חנות זרעים     זרעי ירקות     ורדים מטפסים     זרעים אורגניים     פרחי גינה     דשן מוכן     אדנית תבלינים     אביזרי גינה     פרחי העונה     עציצים מיוחדים     עציצים גדולים     משתלה באזור המרכז     זרעים של ירקות     מרפסת גן     שתילים לגינה     צמחי קיץ     צמחי ירקות     צמחי גינה