פרחי העונה
דרך נוספת לקשט באופן טבעי את גינת הבית היא דרך שתילה של פרחי העונה. בכדי להזמין את הפרחים המתאימים לעונה ולקשט את גינת הבית בצורה ייחודית, ניתן לפנות למשתלת וונדי.
 
הזמנה של ורדים מטפסים ממשתלת וונדי
משתלת וודני קיימת כבר 40 שנה ומספקת עצי ופרחי נוי ללקוחות בכל רחבי הארץ. משתלת וונדי היא חלק מרשת ארצית המייבאת זנים ייחודיים מאוסטרליה של צמחים, ורדים מטפסים ועצים. במהלך ארבעת העשורים בהם פועלת המשתלה, צוות המשתלה קלט מעל 1,200 זנים של צמחים הנחשבים לחסכוניים במים. לפני תכנון גינת הבית שלכם, כדאי לכם לפנות למשתלת וונדי ולקבל ייעוץ מקצועי מהמומחים לפרחי ועצי נוי. במידה ובחרתם לשתול עצים בגינה שלכם, צוות משתלת וונדי יספק לכם ייעוץ אישי ומקצועי על מנת שתוכלו לבחור את העצים המתאימים ביותר לגינת הבית שלכם. אם החלטתם לבחור בפרחי ובעצי נוי של משתלת וונדי, תהיו בטוחים שבחרתם בצוות המקצועי והמנוסה ביותר.
 

האם יצא לכם לראות מבנה בצורת קשת עטוף כולו בפרחי ורדים? השיח הייחודי של ורדים מטפסים נוצר בעזרת מדענים בכדי ליצור צמח מטפס שיכול לקשט כל מבנה באופן יעיל. צמחים מטפסים קיימים לרוב, אך צמח מטפס עם ורדים לא היה קיים עד שנות ה-30 של המאה ה-20. השילוב בין צמח מטפס לצמחי ורדים יצר צמח מרהיב ביופיו שניתן לגדל אותו על כל מבנה, גדר או קשת בכדי ליצור מראה יפה ומיוחד.
 
ורדים על גזע
דרך נוספת להשתמש בצמח מטפס עם פרחי ורדים היא על גזע עץ. ורדים על גזע מקנים לכל גינה יופי ייחודי וצבעים של אדום או צהוב בנוסף לצבעי העץ וצבעי הירוק של העלים. ורדים המטפסים על גזעים מתאימים במיוחד לעצי הנוי הפופולריים בגינות לבית או בגינות ציבוריות.
 
עצי נוי לגינה
על מנת לבחור עצים לגינה, יש לתכנן היטב את מיקום העץ ואת דרך ההשקייה שלו. עצים הם דבר נפלא לכל גינה, הם מספקים צל וחלקם מספקים גם פירות מסויימים בעונה ובעיקר מראה טבעי של גן. היום ניתן להזמין עצי נוי לגינה ממשתלה מקצועית ולקבל ייעוץ אישי להתאמתו של העץ לגינת הבית.  
 

ורדים מטפסים

מאמרים:

 

סניפים:

סניף עד הלום 
טל': 072-33-80-508 | פקס: 8659918 - 08

סניף שילת
 טל': 074-767-94-46 | פקס: 9765508 - 08

 

משתלת וונדי - נשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ:

הצטרף
הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו:
 
  שתילים וצמחים לגינה     עצי נוי     עצי פרי     חומרי דישון     צמחי תבלין     זרעים לירקות     ייעוץ בעיצוב הגינה     כלי גינון  
  ייעוץ בתיכנון גינה     זרעי ירק     כדים מכל העולם     עצי פרי טרופים     צמחי אביב     צמחים לתלייה     תכנון מרפסת     צמחים עונתיים     שתילי מרפא     שתילי תבלין     דישון אורגני     משתלת ירקות     צמחי נוי לגינה     עציצי נוי     אדניות עץ      הזמנת זר פרחים     דשן לגינה     דישון גינה      משתלת עצי פרי     משתלה במרכז     משתלת שתילים     עיצוב עציצים     שתילי ירקות     צמחים למרפסת     עציצים גדולים לבית     חנות זרעים     זרעי ירקות     ורדים מטפסים     זרעים אורגניים     פרחי גינה     דשן מוכן     אדנית תבלינים     אביזרי גינה     פרחי העונה     עציצים מיוחדים     עציצים גדולים     משתלה באזור המרכז     זרעים של ירקות     מרפסת גן     שתילים לגינה     צמחי קיץ     צמחי ירקות     צמחי גינה