כמו כן, על מנת לשתול ולטפח את הזרעים אין צורך בניסיון קודם או ידע מקצועי, כל אחד יכול לעשות זאת, ובקלות, כאשר מומלץ לפני קניית הזרעים להתייעץ עם איש מקצוע על מנת להבטיח תוצאה איכותית וטובה. 

זרעי ירק
על מנת להגשים חלום ולגדל ירקות בגינה, עליכם לקנות בראש ובראשונה זרעי ירק. באמצעות הכוונה פשוטה וקצרה של איש מקצוע, תדעו כיצד לשתול את הזרעים וכיצד לטפח אותם עד אותו רגע קסום בו הירק יוצא החוצה ומוכן לאכילה. 

זרעים לירקות
משתלת וונדי הינה משתלת ייחודית, ותיקה ומקצועית אשר נוסדה בשנת 1979 על ידי משפחה אוסטרלית בעלת אהבה גדולה אל עולם הצומח המגוון והרחב. אותה זיקה אל עולם הצומח הביאה את המשפחה לתור אחרי זני צמחים חדשים ולייבא זנים ייחודים של צמחים ישירות מאוסטרליה. כמו כן, המשתלה מתמחה בייבוא ושיווק של זרעים לירקות, וזרעים מזנים שונים.

זרעים אורגניים נחשבים כיום לסוג הזרעים האיכותיים ביותר. כמו כן, ניתן למצוא זרעים אורגניים בכל משתלה מקצועית ואיכותית, כאשר הביקוש סביב המוצר נובע בשנים האחרונות בעיקר בעקבות השאיפה לתזונה מאוזנת ובריאה. זרעים אורגניים של פירות וירקות מאפשרים לכל אחד לגדל את האוכל שלו בביתו באופן הטבעי והאורגני ביותר ולקבל את הרמה הגבוהה ביותר של בריאות מזוקקת.

בנוסף, זרעים אורגניים הינם ללא מוצרי הדברה כך שאינם מזיקים ובריאים במיוחד. משתלת וונדי הינה משתלה מקצועית אשר מציעה לקהל הרחב מגוון רחב של זרעי ירקות, זרעי ירק, זרעים לירקות, צמחים, פרחים, עצי פרי, אדניות, כלי עבודה ועוד. המשתלה נוסדה אי שם בשנת 1979 על ידי משפחה אוסטרלית בעלת זיקה ואהבה אל עולם הצומח, בנוסף, המשתלה מתמחה בייבוא של זני צמחים חדשים ובלעדיים מיבשת אוסטרליה. אותם זנים עוברים תהליך ייחודי של קליטה במשתלה המאפשר להם לשגשג ולפרוח גם בתנאים של האקלים הישראלי. 

זרעי ירקות
אם אתם חולמים על גינה מטופחת, בה תגדלו לבד את הירקות שלכם, זרעי ירקות הם הפתרון עבורכם. כיום ניתן למצוא מגוון רחב במיוחד של זרעים שונים אשר מתאימים לגידול ביתי בגינה של כל בית. הגידול העצמאי הינו איכותי ובריא במיוחד, אורגני, ומבטיח לכם את הירקות הטריים והטעימים ביותר. 
 

זרעים אורגניים

מאמרים:

 

סניפים:

סניף עד הלום 
טל': 072-33-80-508 | פקס: 8659918 - 08

סניף שילת
 טל': 074-767-94-46 | פקס: 9765508 - 08

 

משתלת וונדי - נשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ:

הצטרף
הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו:
 
  שתילים וצמחים לגינה     עצי נוי     עצי פרי     חומרי דישון     צמחי תבלין     זרעים לירקות     ייעוץ בעיצוב הגינה     כלי גינון  
  ייעוץ בתיכנון גינה     זרעי ירק     כדים מכל העולם     עצי פרי טרופים     צמחי אביב     צמחים לתלייה     תכנון מרפסת     צמחים עונתיים     שתילי מרפא     שתילי תבלין     דישון אורגני     משתלת ירקות     צמחי נוי לגינה     עציצי נוי     אדניות עץ      הזמנת זר פרחים     דשן לגינה     דישון גינה      משתלת עצי פרי     משתלה במרכז     משתלת שתילים     עיצוב עציצים     שתילי ירקות     צמחים למרפסת     עציצים גדולים לבית     חנות זרעים     זרעי ירקות     ורדים מטפסים     זרעים אורגניים     פרחי גינה     דשן מוכן     אדנית תבלינים     אביזרי גינה     פרחי העונה     עציצים מיוחדים     עציצים גדולים     משתלה באזור המרכז     זרעים של ירקות     מרפסת גן     שתילים לגינה     צמחי קיץ     צמחי ירקות     צמחי גינה