זרעים לירקות


זרעי ירקות – לאכול מצוין
התפריט האורגני והאוכל הבריא נכנסו מאוד חזק לתפריט הישראלי. אם בעבר הייתה הרבה פחות מודעות והקפדה על אוכל מזין ובריא הרי שכיום רובנו לא מוכנים להתפשר על האוכל שאנחנו מכניסים לפה. בין היתר הפכו ירקות אורגניים למצרך מאוד מבוקש בקרב רבים. ניתן לרכוש היום זרעי ירקות אורגניים ולגדל אותם לבד בסביבה מושקעת ונקייה. כך אתם וכל המשפחה שלכם נהנים מירקות מעולים.

האם יש הנאה גדולה מזו כשאתם מגדלים בעצמכם את האוכל אותו אתם גם מגישים על השולחן שלכם?

זרעי ירקות – להכניס צבע לגינה
פרחים בגינה זהו מרכיב חובה שאף אחד כמעט ואינו מוותר עליהם. הפרחים מכניסים יופי לגינה שלנו וצובעים אותה בצבעים הכי עליזים ומלבבים. אך את זרעי הירקות לא כולם מכירים וחבל. כי גם הירקות יעניקו לגינה את המראה העליז והפורח ואתם תיהנו מירקות טריים וטעימים מכל הסוגים.

כך  תוכלו לסדר לעצמכם גינה מיוחדת שלא תפסיקו להתגאות בה.


 

יכניסו טעם וצבע לגינה שלכם
כל מי שזכה בגינה פרטית יודע שבכדי ליהנות ממנה, חייבים להשקיע. גינה שלא משקיעים בה היא גינה שמצמיחה קוצים, עשבים שוטים ומזמינה אליה בעלי חיים המוצאים לעצמם קרקע פורייה למגורים. אז יש כאלה שרוצים דשא ויש כאלה שיבחרו דווקא בפרחים.

יש מי שירצה לשתול עצי פרי ויש כאלה שלא מוכנים לוותר על ירקות.

אצלנו תוכלו לקבל מבחר עצום של זרעי ירקות בכדי שתוכלו לגדל בעצמכם את העגבנייה, הבצל או הברוקולי ולמעשה כמעט כל ירק שיעלה בדעתכם. זרעים של ירקות יוסיפו הרבה יופי וצבע לגינה שלכם ולמעשה זהו גם המתכון המושלם לארוחת הערב עם הסלט שאתם הכי אוהבים. בלי לצאת לסופר או לירקן.

בנוסף, אתם יכולים להיות בטוחים שהירקות גדלו והתפתחו בצורה הכי טובה והכי בריאה.


 

עולם הגן – וונדי – כל הזרעים, מכל הסוגים ולכל המטרות, כדי שהגינה שלכם תהיה הכי יפה, הכי פורחת וגם עם יבול הכי עסיסי וטעים.

אנחנו כאן עם כל מה שאתם צריכים, כדי לסייע לכם בקנייה ובעיצוב של הגינה.
 
 

סניפים:

סניף עד הלום 
טל': 072-33-80-508 | פקס: 8659918 - 08

סניף שילת
 טל': 074-767-94-46 | פקס: 9765508 - 08

 

משתלת וונדי - נשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ:

הצטרף
הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו:
 
  שתילים וצמחים לגינה     עצי נוי     עצי פרי     חומרי דישון     צמחי תבלין     זרעים לירקות     ייעוץ בעיצוב הגינה     כלי גינון  
  ייעוץ בתיכנון גינה     זרעי ירק     כדים מכל העולם     עצי פרי טרופים     צמחי אביב     צמחים לתלייה     תכנון מרפסת     צמחים עונתיים     שתילי מרפא     שתילי תבלין     דישון אורגני     משתלת ירקות     צמחי נוי לגינה     עציצי נוי