רשת המשתלות וונדי מתמחה בייבוא ושיווק של זרעים ייחודים אשר מאפשר לכל אחד לגדל את הירקות והפירות בקלות ובפשטות, וליהנות ממוצרים אורגניים ואיכותיים ברמה הגבוהה ביותר. כמו כן, חשוב לזכור כי לפני כל שתילה יש להתייעץ עם איש מקצוע אשר מתמחה בתחום. 

הנבטת זרעים לשתילה
הנבטת זרעים לשתילה הינו תהליך רגיש וייחודי אשר דורש מעט ידע בתחום. לכן, רצוי כי תתייעצו לפני תהליך השתילה עם צוות המשתלה, אשר יוכל להעניק לכם ייעוץ אישי ומקצועי. כיום ניתן למצוא היצע רב במיוחד של זרעים שונים כאשר המחירים משתנים בהתאם לזנים של הצמחים. 

קניית זרעים להנבטה
קניית זרעים להנבטה מומלץ לעשות אך ורק במשתלה מקצועית, אשר מתמחה בתחום ומציעה לקהל הרחב מגוון עשיר של זרעים שונים. משתלת וונדי הינה משתלה אשר נוסדה בשנת 1979 על ידי משפחה אוסטרלית בעלת אהבה גדולה אל עולם הצומח, ומאז מתמחה בייבוא ושיווק של היצע רב של צמחים חדשים מיבשת אוסטרליה. אותם צמחים עוברים תהליך ייחודי של קליטה בשטח המשתלה, מה שמאפשר להם לפתח אורח חיים בריא, לפרוח ולשגשג גם באקלים הישראלי. 

זרעים של ירקות נועדו לאפשר לכל אחד אשר שואף לגדל את הירקות שלו בעצמו בגינה. על מנת לשתול ולגדל באופן אפקטיבי זרעים של ירקות חשוב במיוחד לעשות לפני כן תכנון קפדני ונכון של הגינה. תכנון זה יעניק קרקע פוריה עבור אותם זרעים של ירקות, מה שיאפשר גדילה איכותית ומהירה של הירקות לטווח ארוך.

כמו כן, חשוב במיוחד להבין כיצד יש לשתול זרעים של ירקות, לכן מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע במשתלה לפני תהליך השתילה ואף לפני הרכישה. משתלת וונדי הינה משתלה ייחודית, ותיקה ומקצועית אשר מתמחה בייבוא ושיווק של מגוון רחב של זרעי ירקות שונים, הנבטת זרעים לשתילה, קניית זרעים להנבטה, ומשמשת כמעין חנות זרעים, בעקבות ההיצע הרחב והמגוון אשר קיים במשתלה. כמו כן, המשתלה נוסדה בשנת 1979 על ידי משפחה אוסטרלית בעל זיקה אל עולם הצומח. 

חנות זרעים
חנות זרעים הינה חנות או משתלה ייחודית אשר מציעה לקהל הרחב מגוון עשיר ורחב של זרעים שונים, החל מזרעים של צמחים ופרחים ייחודים, ועד זרעים של פירות וירקות, זרעים אורגניים ועוד.
 

זרעים של ירקות

מאמרים:

 

סניפים:

סניף עד הלום 
טל': 072-33-80-508 | פקס: 8659918 - 08

סניף שילת
 טל': 074-767-94-46 | פקס: 9765508 - 08

 

משתלת וונדי - נשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ:

הצטרף
הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו:
 
  שתילים וצמחים לגינה     עצי נוי     עצי פרי     חומרי דישון     צמחי תבלין     זרעים לירקות     ייעוץ בעיצוב הגינה     כלי גינון  
  ייעוץ בתיכנון גינה     זרעי ירק     כדים מכל העולם     עצי פרי טרופים     צמחי אביב     צמחים לתלייה     תכנון מרפסת     צמחים עונתיים     שתילי מרפא     שתילי תבלין     דישון אורגני     משתלת ירקות     צמחי נוי לגינה     עציצי נוי     אדניות עץ      הזמנת זר פרחים     דשן לגינה     דישון גינה      משתלת עצי פרי     משתלה במרכז     משתלת שתילים     עיצוב עציצים     שתילי ירקות     צמחים למרפסת     עציצים גדולים לבית     חנות זרעים     זרעי ירקות     ורדים מטפסים     זרעים אורגניים     פרחי גינה     דשן מוכן     אדנית תבלינים     אביזרי גינה     פרחי העונה     עציצים מיוחדים     עציצים גדולים     משתלה באזור המרכז     זרעים של ירקות     מרפסת גן     שתילים לגינה     צמחי קיץ     צמחי ירקות     צמחי גינה