זרעים אורגניים
בתכנון גינת הבית ניתן לבחור בין זרעים מהונדסים לזרעים אורגניים. הזרעים האורגניים גדלו באופן אורגני ללא שימוש בחומרי חיטוי או בתוספת של חומרים כימיים. שוק הזרעים האורגניים בישראל הוא קטן ולכן לא בכל משתלה ניתן למצוא אותם. אם אתם מעוניינים לשתול בגינת הבית את הזרעים האורגניים של הירקות שאתם מתכננים לגדל, אתם מוזמנים לפנות לצוות משתלת וונדי הותיק והמנוסה.
 
קנייה של זרעי ירקות איכותיים במשתלת וונדי
רשת משתלות וונדי מציעה לכל בעל גינה פרטית להינות מייעוץ מקצועי לתכנון הגינה. על מנת שהבחירה בזרעי ירקות תתאים לגינה שלכם, תוכלו לבחור בזרעים מסוגים שונים הקיימים במשתלות וונדי. צוות המשתלה ילווה אתכם מתכנון הגינה ועד שתילת הזרעים המתאימים ביותר. ניתן היום לגדל כמעט כל ירק בגינת הבית ולכן האופציות הן מגוונות ויכולות להתאים לכל אחד. גינת בית מטופחת מתחילה עם שיחת טלפון לרשת משתלות וונדי.
 

האם גינת הבית יכולה לספק לנו ירקות לאכילה באופן שוטף? בעזרת ייעוץ מקצועי של משתלה אפשר להשתמש בזרעי ירקות בצורה נכונה וליצור גינת ירק מדהימה שתספק כמעט כל ירק אפשרי. זרעי ירק ניתן לרכוש במשתלה מקצועית העוסקת ביבוא של זרעי צמחים וזרעי ירק ממדינות שונות בעולם. לזרעי הירק ניתן לצרף זרעים לפרחים וליצור גינה ייחודית הכוללת פרחים צבעוניים וירקות לאכילה.
 
זרעי פרחים
על מנת לגדל פרחים בצורה נכונה ובריאה לגינה, כדאי להתייעץ עם משתלה בכדי לבחור זרעי פרחים אשר יתאימו לגינה. תכנון הגינה על-ידי שימוש בזרעים המתאימים לאדמה ולכמות המים שבעלי הבית מתכוונים להשתמש בהשקייה היא חשובה לטיפוח הגינה לשנים הבאות. תכנון הגינה כולל בחירת הצמחים הנכונים ועצי הנוי אשר יעמדו בחלקים העיקריים של הגינה. בחירת סוגי עצי הנוי ישפיעו גם על החלל שישאר בגינה לצמחים האחרים, ולכן ייעוץ מקצועי עם צוות של משתלה מנוסה יעזור בצורה יעילה במקרה זה.
 
תכנון גינת הבית בצורה מקצועית
בכדי לבצע את תכנון גינת הבית באופן יעיל ומקצועי, מומלץ להתחיל עם פגישת ייעוץ ראשונית עם משתלה. אנשי מקצוע מנוסים העובדים במשתלה, יכולים לתת ייעוץ רלוונטי לכל גינת בית בהתאם לגודל הגינה, סוג האדמה והצרכים של בעלי הבית.
 

זרעי ירקות

מאמרים:

 

סניפים:

סניף עד הלום 
טל': 072-33-80-508 | פקס: 8659918 - 08

סניף שילת
 טל': 074-767-94-46 | פקס: 9765508 - 08

 

משתלת וונדי - נשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ:

הצטרף
הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו:
 
  שתילים וצמחים לגינה     עצי נוי     עצי פרי     חומרי דישון     צמחי תבלין     זרעים לירקות     ייעוץ בעיצוב הגינה     כלי גינון  
  ייעוץ בתיכנון גינה     זרעי ירק     כדים מכל העולם     עצי פרי טרופים     צמחי אביב     צמחים לתלייה     תכנון מרפסת     צמחים עונתיים     שתילי מרפא     שתילי תבלין     דישון אורגני     משתלת ירקות     צמחי נוי לגינה     עציצי נוי     אדניות עץ      הזמנת זר פרחים     דשן לגינה     דישון גינה      משתלת עצי פרי     משתלה במרכז     משתלת שתילים     עיצוב עציצים     שתילי ירקות     צמחים למרפסת     עציצים גדולים לבית     חנות זרעים     זרעי ירקות     ורדים מטפסים     זרעים אורגניים     פרחי גינה     דשן מוכן     אדנית תבלינים     אביזרי גינה     פרחי העונה     עציצים מיוחדים     עציצים גדולים     משתלה באזור המרכז     זרעים של ירקות     מרפסת גן     שתילים לגינה     צמחי קיץ     צמחי ירקות     צמחי גינה