זרעים של ירקות
על מנת לגדל ירקות בגינת הבית, כדאי לעשות תכנון של הגינה בצורה מקצועית. תכנון יעיל יספק לבני הבית ירקות איכותיים מסוגים שונים לשנים ארוכות. במקרה זה ידע הוא אכן חשוב המאפשר לשתול זרעים של ירקות באופן הנכון ביותר. בכדי לשתול את זרעי הירקות או הפרחים בצורה המקצועית והנכונה, אתם מוזמנים לפנות לרשת משתלות וונדי.
 
חנות זרעים של רשת משתלות וונדי
רשת משתלות וונדי מחזיקה חנות זרעים מקצועית המכילה מבחר גדול מאוד של זרעים לירקות ולפרחים. ברגע שתגיעו לאחת המשתלות של רשת משתלות וונדי תגלו עולם חדש שכולו טבע ואהבה לצמחים. לגדל ירקות איכותיים בגינת הבית זה קל ופשוט כשיש ייעוץ מקצועי ממשתלה מנוסה. רשת משתלות וונדי מספקת ללקוחות פרטיים וללקוחות עסקיים זרעי צמחים כבר 4 עשורים. לקביעת פגישה עם צוות המשתלה, פנו עכשיו בשיחת טלפון דרך אתר האינטרנט של משתלת וונדי.
 

חולמים לגדל ירקות בגינת הבית שלכם? עם חנות זרעים הכל אפשרי. חנויות לזרעים אפשר למצוא במשתלות המייבאות ומשווקות זרעים שונים לירקות ולפרחי נוי. כיום ישנו מבחר גדול של זרעים הנמכרים בישראל וניתן לעשות התאמה של זרעים לכל גינת בית. בעבר החקלאים היו מוציאים את הזרעים של הירקות הטובים ביותר ומייבשים אותם בכדי להשתמש בהם לעונות הבאות. בחנויות לזרעים הכל מוגש לצרכן במגש של זהב עם מבחר עצום של זרעים לגידול ירקות וזרעים לגידול פרחים צבעוניים ומיוחדים. אחד מסוגי הזרעים שניתן לקנות בישראל הם הזרעים האורגנים.
 
זרעים אורגנים
השאיפה לתזונה בריאה התפשטה בבתים רבים בישראל והרצון לאכול בריא הגיע גם לגידול הירקות. את זרעי הירקות מגדלים בשיטות שונות ואחת מהן היא בצורה אורגנית, כלומר ללא שימוש בחומרי הדברה והוספה של חומרים כימיים שונים. כאמור, זרעים אורגנים ניתן לקנות היום במשתלות ובחנויות זרעים ולשתול אותם בגינת הבית.
 
זרעים להנבטה מחיר
מה המחירים של זרעים להנבטה? טווח המחירים של זרעים המשמשים להנבטה הוא גדול וניתן למצוא זרעים במחירים נמוכים וזרעים במחירים גבוהים מאוד, הכל תלוי בזנים של הצמחים. בכדי לקבל הצעת מחיר לתכנון הגינה שלכם הכוללת זרעים שונים להנבטה, ניתן לפנות למשתלה מקצועית המחזיקה חנות המוכרת זרעים.
 

חנות זרעים

מאמרים:

 

סניפים:

סניף עד הלום 
טל': 072-33-80-508 | פקס: 8659918 - 08

סניף שילת
 טל': 074-767-94-46 | פקס: 9765508 - 08

 

משתלת וונדי - נשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ:

הצטרף
הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו:
 
  שתילים וצמחים לגינה     עצי נוי     עצי פרי     חומרי דישון     צמחי תבלין     זרעים לירקות     ייעוץ בעיצוב הגינה     כלי גינון  
  ייעוץ בתיכנון גינה     זרעי ירק     כדים מכל העולם     עצי פרי טרופים     צמחי אביב     צמחים לתלייה     תכנון מרפסת     צמחים עונתיים     שתילי מרפא     שתילי תבלין     דישון אורגני     משתלת ירקות     צמחי נוי לגינה     עציצי נוי     אדניות עץ      הזמנת זר פרחים     דשן לגינה     דישון גינה      משתלת עצי פרי     משתלה במרכז     משתלת שתילים     עיצוב עציצים     שתילי ירקות     צמחים למרפסת     עציצים גדולים לבית     חנות זרעים     זרעי ירקות     ורדים מטפסים     זרעים אורגניים     פרחי גינה     דשן מוכן     אדנית תבלינים     אביזרי גינה     פרחי העונה     עציצים מיוחדים     עציצים גדולים     משתלה באזור המרכז     זרעים של ירקות     מרפסת גן     שתילים לגינה     צמחי קיץ     צמחי ירקות     צמחי גינה