יעוץ בעיצוב הגינה

מה אתם רוצים בגינה שלכם? פרחים? ירקות? עצי פרי? אולי גם פרגולה ומזרקה? דקים, חיפויים, תאורה מיוחדת? האפשרויות הן רבות. אם לא תתייעצו עם איש מקצוע, עשויה הגינה שלכם להיות עמוסה וחסרת חן לחלוטין. רשת המשתלות וונדי תעשה לכם סדר ותמליץ לכם איך לעצב בצורה הכי נאה את הגינה שלכם.
הגינה הצמודה לבית עשויה להפוך לפיסת גן עדן ממש המסופחת לבית. זאת אך ורק אם אנחנו משקיעים בה. גינה מטופחת, עם צמחים ופרחים המסודרים ומעוצבים היטב, יעשו מהגינה שלנו פינת חמד ממש. אך כאן חשוב לדעת. הגינה עשויה גם לקבל מראה מאוד מרושל ומפוזר כאשר היא מטופלת שלא בידיים מקצועיות. יש כאלה שרוצים לבלוע את כל העולם וינסו לדחוס לשטח הגינה את כל מה שהשוק מציע.
עצים ופרחים, פרגולה ודקים, נדנדות ומתקנים, בריכה ומזרקה וכך בעצם הגינה מאבדת את כל יופייה וחינה.
 
מתייעצים עם המומחים
כאשר אתם באים לעצב את גינתכם, אל תוותרו על הייעוץ המקצועי.
  • משקיעים בצמחייה - צוות המשתלות וונדי ידעו להמליץ לכם על הצמחייה המתאימה לגינה, על שילוב נכון, הן מבחינת מיקום והן מבחינת ההצללה. כל צמח זקוק לתנאים אחרים על מנת לצמוח ולגדול היטב. את אלו ידעו רק המומחים להעניק לכם.
  • משקיעים ברהיטים - גם הרהיטים אמורים להתאים לגינה מבחינת התנאים שלה. ישנם רהיטים שעשויים להיפגע בעקבות שמש ישירה והם ממש לא יאריכו ימים בגינה כזו.
כדאי לבחור רהיטים שיאפשרו לנו ליהנות מהגינה בצורה נעימה ונינוחה. זה יכלול שולחן גינה נוח, כיסאות, נדנדות וכדומה. כדאי לשקול גם רכישה של כיסויים מתאימים בכדי לשמור על הרהיטים שלא ייפגעו בעקבות מזג האוויר.
  • משקיעים ביופי – מלבד אלו, כדאי לחשוב גם על מוצרים שיתרמו יופי וחן לגינה. זה יכול להיות חיפויים מתאימים, זה גם יכול להיות מזרקה מרשימה או אפילו בריכת שחיה במרכזה של הגינה.
למעשה אין סוף למה שתוכלו לעשות מהגינה ועם ייעוץ מקצועי תצליחו להגיע לעיצוב המושלם.

משתלות וונדי – כל הפתרונות, כל הכלים וכמובן כל הצמחייה – במקום אחד! 
 
 

סניפים:

סניף עד הלום 
טל': 072-33-80-508 | פקס: 8659918 - 08

סניף שילת
 טל': 074-767-94-46 | פקס: 9765508 - 08

 

משתלת וונדי - נשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ:

הצטרף
הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו:
 
  שתילים וצמחים לגינה     עצי נוי     עצי פרי     חומרי דישון     צמחי תבלין     זרעים לירקות     ייעוץ בעיצוב הגינה     כלי גינון  
  ייעוץ בתיכנון גינה     זרעי ירק     כדים מכל העולם     עצי פרי טרופים     צמחי אביב     צמחים לתלייה     תכנון מרפסת     צמחים עונתיים     שתילי מרפא     שתילי תבלין     דישון אורגני     משתלת ירקות     צמחי נוי לגינה     עציצי נוי     אדניות עץ      הזמנת זר פרחים     דשן לגינה     דישון גינה      משתלת עצי פרי     משתלה במרכז     משתלת שתילים     עיצוב עציצים     שתילי ירקות     צמחים למרפסת     עציצים גדולים לבית     חנות זרעים     זרעי ירקות     ורדים מטפסים     זרעים אורגניים     פרחי גינה     דשן מוכן     אדנית תבלינים     אביזרי גינה     פרחי העונה     עציצים מיוחדים     עציצים גדולים     משתלה באזור המרכז     זרעים של ירקות     מרפסת גן     שתילים לגינה     צמחי קיץ     צמחי ירקות     צמחי גינה