אך כיצד נדע באיזו משתלה באזור הדרום, לדוגמה, עלינו לבחור כדי לזכות בייעוץ בתיכנון גינה ברמה הגבוהה ביותר שיש?

משתלת וונדי – ארבעה עשורים של הצלחה מוכחת
רשת המשתלות וונדי הוקמה בשנת 1979 על ידי משפחת וונדי האוסטרלית, ומאז הרחיבה את פעילותה לחמש יבשות שונות (אוסטרליה, אמריקה, אירופה, אפריקה ואסיה) והפכה לרשת המשתלות האיכותית, המוערכת והמובילה בישראל. אם חיפשתם משתלה באזור הדרום ואתם לא מוכנים להתפשר על איכות, מקצועיות ושירותיות – הגעתם למקום הנכון.

במשתלת וונדי תקבלו ייעוץ בתיכנון גינה ואבחון מחלות ומזיקים העומדים בסטנדרטים המקצועיים המחמירים ביותר הקיימים בעולם כיום. אתנו לא תצטרכו להתלבט כיצד לשתול עצים מאדמה, מפני שאנו כאן כדי להנחות אתכם לאורך כל הדרך.

פנו אלינו לייעוץ בתיכנון גינה – ונשמח לעמוד לשירותכם ולדאוג שחלקת גן העדן הקטנה והקסומה בחצר ביתכם תהיה לא פחות ממושלמת.

 

ייעוץ בתיכנון גינה – כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול
גם בעידן המתקדם טכנולוגית שבו אנו חיים, עדיין נותר בנו געגוע לחיי הפרא. אולי זו הסיבה לכך שהגינה בביתנו, אותה פיסת טבע זעירה שאנו שומרים כמזכרת לחיבור עם אמא אדמה שאיבדנו, יקרה כל כך ללבנו.

עם תכנון, עיצוב והשקעה נכונים – היא יכולה להיות לא פחות ממושלמת. אך לשם כך נחוץ לנו ייעוץ בתיכנון גינה שיכולים לספק לנו רק מומחים בתחום.

בעידן המודרני, כמעט כולנו מנותקים במידה רבה מההיכרות הבלתי אמצעית עם האדמה, השמים והצמחים שאפיינה את חיי הכפר.

כיום רובנו מתקשים לדעת היכן כדאי לשתול כל צמח, לכמה צל ואור הוא זקוק על מנת להתפתח באופן תקין, לפרוח וללבלב, אילו סוגי שתילים ופרחים עלינו לבחור לאור תנאי ההצללה וסוג האדמה שאנו משתמשים בה, באילו סוגי דשן להשתמש, מה המרווחים שבהם מומלץ לשתול את הצמחים, כיצד לשתול עצים מאדמה, אילו רהיטים להציב בגינה שיהיו עמידים לשמש וכיצד לעצב את הגינה באופן הרמוני ונעים שיעניק לנו שלווה, רוגע ונינוחות. רק ייעוץ בתיכנון גינה שיספקו לנו מומחים יסייע לנו בכל התחומים הללו, כמו גם באבחון מחלות ומזיקים.
 

ייעוץ בתיכנון גינה

מאמרים:

 

סניפים:

סניף עד הלום 
טל': 072-33-80-508 | פקס: 8659918 - 08

סניף שילת
 טל': 074-767-94-46 | פקס: 9765508 - 08

 

משתלת וונדי - נשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ:

הצטרף
הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו:
 
  שתילים וצמחים לגינה     עצי נוי     עצי פרי     חומרי דישון     צמחי תבלין     זרעים לירקות     ייעוץ בעיצוב הגינה     כלי גינון  
  ייעוץ בתיכנון גינה     זרעי ירק     כדים מכל העולם     עצי פרי טרופים     צמחי אביב     צמחים לתלייה     תכנון מרפסת     צמחים עונתיים     שתילי מרפא     שתילי תבלין     דישון אורגני     משתלת ירקות     צמחי נוי לגינה     עציצי נוי     אדניות עץ      הזמנת זר פרחים     דשן לגינה     דישון גינה      משתלת עצי פרי     משתלה במרכז     משתלת שתילים     עיצוב עציצים     שתילי ירקות     צמחים למרפסת     עציצים גדולים לבית     חנות זרעים     זרעי ירקות     ורדים מטפסים     זרעים אורגניים     פרחי גינה     דשן מוכן     אדנית תבלינים     אביזרי גינה     פרחי העונה     עציצים מיוחדים     עציצים גדולים     משתלה באזור המרכז     זרעים של ירקות     מרפסת גן     שתילים לגינה     צמחי קיץ     צמחי ירקות     צמחי גינה