למי שחובב ירוק וטבע, מרפסת הינה הזדמנות נפלאה ליצור פינה של טבע ושלווה. ניתן לרכוש צמחים למרפסת, עצי נוי ופרי, אדניות בצבעים שונים, צמחים מטפסים, צמחי תבלין ועוד. 

צמחים למרפסת
צמחים למרפסת הפכו בשנים האחרונות לבחירה המועדפת על ישראלים רבים, ובעיקר בקרב מי שברשותו מרפסת שמש. אין ספק כי המרפסת מהווה את המקום המושלם לגידול צמחים, עציצים ופרחים מסוגים שונים, ובמקרים מסוימים אף שתילי ירקות וצמחי תבלין. המראה הירוק מעניק לכל חלל מראה טבעי ומזמין יותר, ומשדרגים ברגע את נראות המרפסת. כמו כן, בעת תכנון ועיצוב מרפסות גג יש לקחת בחשבון את המקום והתנאים, ובהתאם לכך לבחור את הצמחים השונים. 


תכנון ועיצוב מרפסות גג
בעת תהליך של תכנון ועיצוב מרפסות גג חשוב לקחת בחשבון מספר גורמים חשובים במיוחד. כמו כן, לפני רכישה של כל צמח או עציץ, יש להתייעץ עם איש מקצוע אשר מתמחה בתחום ומכיר היטב את עולם הצומח. משתלת וונדי גאה להחזיק צוות מקצועי אשר מעניק שירות אישי ואדיב לכל לקוח. 

מרפסת גן בעלת יתרונות רבים ומגוונים אשר יכולים לשפר את איכות החיים ולהעניק לכל בית מראה מרווח, מזמין ונעים יותר. כמו כן, ניתן לראות כי מרפסת גן מהווה מקום פורה וייחודי לשתילה וטיפוח של פרחים שונים, צמחים, עציצים, צמחי תבלין ועוד. זאת בדרך כלל בעקבות העובדה כי מרפסת גן עשירה באור שמש טבעי, מרחב מושלם לצמחיה ופרחים, ואקלים ייחודי בהתאם לעונה.

ניתן לראות כי בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים בוחרים בדירות אשר כוללות מרפסת גן, זאת על מנת ליהנות מישיבה בחוץ, אירוח, וכמובן מגידול מוצלח ונוח של פרחים ועציצים שונים. משתלת וונדי הינה משתלה ייחודית בעלת ותק של יותר מארבעה עשורים אשר נוסדה בשנת 1979 על ידי משפחה אוסטרלית בעלת זיקה גדולה אל עולם הצומח. המשתלה מתמחה בייבוא של צמחים למרפסת וזני צמחים בלעדיים מיבשת אוסטרליה. אותם צמחים עוברים תהליך של קליטה במשתלה אשר מאפשר להם לשגשג ולפרוח באקלים הישראלי. 


תכנון מרפסת
תכנון מרפסת הינו שלב קריטי וחשוב במיוחד בכל מעבר דירה או קנייה של דירה. למעשה, כחלק מהתהליך של תכנון מרפסת חשוב לקחת בחשבון את המרחב הקיים, וכיצד ניתן לנצל אותו על הצד הטוב ביותר.
 

מרפסת גן

מאמרים:

 

סניפים:

סניף עד הלום 
טל': 072-33-80-508 | פקס: 8659918 - 08

סניף שילת
 טל': 074-767-94-46 | פקס: 9765508 - 08

 

משתלת וונדי - נשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ:

הצטרף
הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו:
 
  שתילים וצמחים לגינה     עצי נוי     עצי פרי     חומרי דישון     צמחי תבלין     זרעים לירקות     ייעוץ בעיצוב הגינה     כלי גינון  
  ייעוץ בתיכנון גינה     זרעי ירק     כדים מכל העולם     עצי פרי טרופים     צמחי אביב     צמחים לתלייה     תכנון מרפסת     צמחים עונתיים     שתילי מרפא     שתילי תבלין     דישון אורגני     משתלת ירקות     צמחי נוי לגינה     עציצי נוי     אדניות עץ      הזמנת זר פרחים     דשן לגינה     דישון גינה      משתלת עצי פרי     משתלה במרכז     משתלת שתילים     עיצוב עציצים     שתילי ירקות     צמחים למרפסת     עציצים גדולים לבית     חנות זרעים     זרעי ירקות     ורדים מטפסים     זרעים אורגניים     פרחי גינה     דשן מוכן     אדנית תבלינים     אביזרי גינה     פרחי העונה     עציצים מיוחדים     עציצים גדולים     משתלה באזור המרכז     זרעים של ירקות     מרפסת גן     שתילים לגינה     צמחי קיץ     צמחי ירקות     צמחי גינה