משתלה באזור השרון
משתלה באזור השרון הפכה בשנים האחרונות לאחד המקומות המבוקשים ביותר בקרב ישראלים רבים.

כמו כן, ניתן לצפות בעלייה משמעותית בקנייה של פרחים וצמחי נוי שונים כאשר המטרה העיקרית לכך היא שדרוג חללי הבית השונים, המרפסת או הגינה. חשוב לזכור כי גידול כל צמח באשר הוא דורש תנאים בסיסים ולכן רצוי לבחון קודם לכן את תנאי הבית ולהתייעץ עם איש מקצוע. משתלת וונדי מתמחים בייבוא ושיווק של צמחים שונים, כלי עבודה, היצע רב ומגוון של אדניות, עצי פרי, זרעים אורגניים, דישון לדשא, זני צמחים ייחודים מאוסטרליה אשר עוברים תהליך קליטה במשתלה ועוד. 

משתלה ברעננה
משתלה ברעננה מתאפיינת בצוות איכותי, מקצועי ואדיב, ובעיקר בהיצע רחב ומגוון של צמחים ופרחים שונים. משתלת וונדי הינה משתלה ותיקה, מקצועית וייחודית אשר נוסדה ב1979 ומאז מעניקה לכל לקוח את השירות האדיב, המקצועי והאישי ביותר, בהתאם לצרכי הלקוח וללא פשרות.
 

כאשר אתם מחפשים משתלה באזור המרכז חשוב כי תשימו לב כי המשתלה אכן מציעה מגוון רחב של צמחים, פרחים, זרעים, עצי פרי ונוי ועוד. כמו כן, משתלה באזור המרכז תחזיק בדרך כלל היצע עשיר של כלי עבודה, אביזרי גינון שונים, אדניות, ועוד.

בנוסף, משתלה באזור המרכז תחזיק צוות מקצועי אשר מתמחה בתחום, ויציע לכל לקוחות המשתלה ייעוץ ושירות אדיב ומקצועי. משתלת וונדי הינה משתלה באזור המרכז אשר נוסדה בשנת 1979 על ידי משפחה אוסטרלית בעלת אהבה וזיקה אל עולם הצומח. מאז המשתלה מתמחה בייבוא של זני צמחים חדשים ובלעדיים מיבשת אוסטרליה. כמו כן, המשתלה מספקת מענה עבור כל מי שמחפש משתלה באזור הדרום, משתלה באזור השרון, משתלה ברעננה ועוד. 

משתלה באזור הדרום
משתלה באזור הדרום הינו מקום מושלם לקנייה של פרחים, צמחים, זרעים, כלי עבודה, אביזרי נוי, דישון אורגני ועוד. המטרה העיקרית של כל משתלה היא למעשה להעניק לכל מרפסת, בית או גינה מראה מזמין וייחודי יותר באמצעות צמחים ופרחים שונים. צמחים, פרחים, עציצים ועוד יכולים להשתלב במקומות רבים ומגוונים ברחבי הבית, החל מתלייה, על הרצפה, על מדף, תלויים מהתקרה ועוד. חשוב לזכור כי כל צמח זקוק לטיפול ייחודי לו, ולכן מומלץ להתייעץ לפני כל קנייה עם צוות המשתלה.

 

משתלה באזור המרכז

מאמרים:

 

סניפים:

סניף עד הלום 
טל': 072-33-80-508 | פקס: 8659918 - 08

סניף שילת
 טל': 074-767-94-46 | פקס: 9765508 - 08

 

משתלת וונדי - נשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ:

הצטרף
הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו:
 
  שתילים וצמחים לגינה     עצי נוי     עצי פרי     חומרי דישון     צמחי תבלין     זרעים לירקות     ייעוץ בעיצוב הגינה     כלי גינון  
  ייעוץ בתיכנון גינה     זרעי ירק     כדים מכל העולם     עצי פרי טרופים     צמחי אביב     צמחים לתלייה     תכנון מרפסת     צמחים עונתיים     שתילי מרפא     שתילי תבלין     דישון אורגני     משתלת ירקות     צמחי נוי לגינה     עציצי נוי     אדניות עץ      הזמנת זר פרחים     דשן לגינה     דישון גינה      משתלת עצי פרי     משתלה במרכז     משתלת שתילים     עיצוב עציצים     שתילי ירקות     צמחים למרפסת     עציצים גדולים לבית     חנות זרעים     זרעי ירקות     ורדים מטפסים     זרעים אורגניים     פרחי גינה     דשן מוכן     אדנית תבלינים     אביזרי גינה     פרחי העונה     עציצים מיוחדים     עציצים גדולים     משתלה באזור המרכז     זרעים של ירקות     מרפסת גן     שתילים לגינה     צמחי קיץ     צמחי ירקות     צמחי גינה