משתלה ברעננה
ניתן לראות בשנים האחרונות עלייה ניכרת בקנייה של צמחי נוי בקרב בתים רבים בארץ. מדובר באלמנט אשר יכול לשדרג כל חלל בבית, מרפסת או גינה. כמו כן, חשוב לקחת בחשבון כי גידול של צמחי בית דורש הבנה בסיסית, ותנאי גידול מתאימים. משתלת וונדי הינה משתלה ייחודית באזור המרכז אשר נוסדה על ידי משפחה אוסטרלית בעלת תשוקה ואהבה גדולה לצמחים מסוגים שונים. המשתלה מחזיקה במקום צוות מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום הצומח אשר עוזר ומייעץ ללקוחות המשתלה בבחירה נכונה של צמחים עבור ביתם.

משתלה בשרון
משתלה בשרון מתאפיינת בסוגים שונים של צמחים, עצי פרי ועוד. כל זאת לצד פרחים מסוגים שונים, שיחים ועצים. משתלת וונדי הוקמה לפני שנים רבות על ידי  משפחה עם תשוקה גדולה אל עולם החי, אשר מביאה מגוון רחב של צמחים ייחודים ישירות מיבשת אוסטרליה, ומציעה אותם לקהל הישראלי הרחב.
 

משתלה במרכז מחזיקה בצמחים מסוגים שונים, אשר משמשים בדרך כלל לקישוט ונוי של מרפסות, בתים וגינות ברחבי הארץ. משתלה במרכז מחזיקה בצמחים חד עונתיים לצד צמחים רב שנתיים אשר אינם זקוקים ברוב המקרים לטיפול אינטנסיבי מדי. כמו כן, משתלה במרכז מציעה צמחים רק שנתיים מסוג פקעת אשר זקוקים לניקוי של עלים וגבעולים מעת לעת ובעיקר לאחר עונת פריחה. משתלת וונדי הינה משתלה במרכז ומציע מגוון רחב של פתרונות גינון והיצע רב של צמחים לכל מי שמחפש משתלה בכפר סבא, משתלה ברעננה, משתלה בשרון.

משתלה בכפר סבא
משתלה בכפר סבא הינו מקום אידיאלי לקנייה של צמחי נוי מסוגים שונים, צמחי בית, גינה, אדניות, אביזרי נוי, ועוד. כל זה ועוד מצליחים להביא לכל בית בלב העיר את התחושה הקסומה והמרגיעה של הטבע.  צמחי בית יכולים להשתלב בחללים שונים ומגוונים בתוך הבית, החל מצמחים על שולחן הכתיבה, על הרצפה, צמחים תלויים, על מדף, ועוד. כמו כן, חשוב לזכור כי צמחי בית דורשים טיפול נכון של השקיה ואור שמש. השקיית יתר יכולה לפגוע בצמח ואף לגרום למותו בטרם עת, לכן חשוב טרם קניית הצמח לשאול את הצוות במקום על הוראות ההשקייה של הצמח ולקבל ייעוץ על מנת לרכוש את הצמח אשר מתאים לתנאי הבית.
 

משתלה במרכז

מאמרים:

 

סניפים:

סניף עד הלום 
טל': 072-33-80-508 | פקס: 8659918 - 08

סניף שילת
 טל': 074-767-94-46 | פקס: 9765508 - 08

 

משתלת וונדי - נשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ:

הצטרף
הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו:
 
  שתילים וצמחים לגינה     עצי נוי     עצי פרי     חומרי דישון     צמחי תבלין     זרעים לירקות     ייעוץ בעיצוב הגינה     כלי גינון  
  ייעוץ בתיכנון גינה     זרעי ירק     כדים מכל העולם     עצי פרי טרופים     צמחי אביב     צמחים לתלייה     תכנון מרפסת     צמחים עונתיים     שתילי מרפא     שתילי תבלין     דישון אורגני     משתלת ירקות     צמחי נוי לגינה     עציצי נוי     אדניות עץ      הזמנת זר פרחים     דשן לגינה     דישון גינה      משתלת עצי פרי     משתלה במרכז     משתלת שתילים     עיצוב עציצים     שתילי ירקות     צמחים למרפסת     עציצים גדולים לבית     חנות זרעים     זרעי ירקות     ורדים מטפסים     זרעים אורגניים     פרחי גינה     דשן מוכן     אדנית תבלינים     אביזרי גינה     פרחי העונה     עציצים מיוחדים     עציצים גדולים     משתלה באזור המרכז     זרעים של ירקות     מרפסת גן     שתילים לגינה     צמחי קיץ     צמחי ירקות     צמחי גינה