במרוצת השנים קלטנו למעלה מ-1200 זני צמחים חדשים בארץ, הרחבנו את פעילותנו לקליפורניה, אפריקה וספרד וגילינו סוגים שונים ומגוונים של צמחיה במסעותינו בעולם – למשל, ביערות הפרא עוצרי הנשימה באוסטרליה.

בנוסף להיותנו משתלה המספקת מגוון רחב של צמחיית נוי, אנו גם משתלת ירקות המתמחה בכל מה שכרוך בגידול גינת ירק בבית ומציעה מבחר גדול של זרעי ירקות, ובכלל זאת זרעים אורגניים.

מה הופך את משתלת וונדי לטובה ביותר בתחומה בישראל? בראש ובראשונה, תמהיל נדיר בין ידע וניסיון עשירים הנובעים מארבעה עשורים של היכרות מעמיקה ובלתי אמצעית עם צמחיה מגוונת מכל קצוות תבל, מחויבות בלתי מתפשרת למתן שירות חם אדיב ואנושי לכל לקוחותינו וחשיבה יצירתית ומקורית בכל הנוגע לטיפוח הגינה שלכם – בין אם מדובר בסגנון העיצוב שלה ובין אם בבחירת זרעים של ירקות מזנים שונים.

בפעם הבאה שאתם חושבים להשקיע יותר בגינה – דברו אתנו ונשמח לעמוד לשירותכם ולעזור לכם להפוך אותה ליצירת אמנות חד פעמית. כי בכל הנוגע לאיכות, למקצועיות ולשירותיות אין שום סיבה בעולם שתתפשרו על פחות מהטוב ביותר.
 

רוצה להקים משתלת ירקות קטנה בבית? הגעת למקום הנכון
לטפח גינה בבית יכול להיות לא רק יפה – אלא גם טעים. מי מאתנו לא חיפשו בזמן כזה או אחר משתלת ירקות שיוכלו לקנות בה זרעי ירקות מסוגים שונים, זרעים אורגניים לדוגמה, כדי לקחת את חוויית הגינה שלנו לשלב הבא – וליהנות ממגוון ירקות עסיסיים, מלאי טעם ומשובחים שגידלנו בעצמנו בחצר הבית?

כדי להגשים את החלום הצנוע והכיפי הזה, עלינו לפנות למשתלת ירקות שמתמחה במכירת זרעים מסוגים שונים ומגוונים. זרעים של ירקות מגיעים במגוון רחב של זנים, צבעים וצורות, ורק איש מקצוע המבין בתחום יסייע לנו לבחור את הנכונים ביותר עבורנו.

אך באיזו משתלת ירקות עלינו לבחור כדי להפוך את הגינה שלנו לסיפור הצלחה של ממש?

וונדי – משתלה עם טעם  

רשת משתלות וונדי הוקמה על ידי משפחת וונדי האוסטרלית לפני ארבעה עשורים, ומאז פעלה בחמש יבשות שונות ומיצבה עצמה כרשת המשתלות האיכותית, המוערכת והמובילה בישראל.
 

מאמרים:

משתלת ירקות

 

סניפים:

סניף עין ורד
טל': 7963154 - 09 | פקס: 7961496 - 09

סניף עד הלום 
טל': 8659917 - 08 | פקס: 8659918 - 08

סניף שילת
 טל': 9765510 - 08 | פקס: 9765508 - 08

 

משתלת וונדי - נשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ:

הצטרף
הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו:
 
  שתילים וצמחים לגינה     עצי נוי     עצי פרי     חומרי דישון     צמחי תבלין     זרעים לירקות     ייעוץ בעיצוב הגינה     כלי גינון  
  ייעוץ בתיכנון גינה     זרעי ירק     כדים מכל העולם     עצי פרי טרופים     צמחי אביב     צמחים לתלייה     תכנון מרפסת     צמחים עונתיים     שתילי מרפא     שתילי תבלין     דישון אורגני     משתלת ירקות     צמחי נוי לגינה     עציצי נוי