כמו כן, משתלות מספקות סוגים שונים של צמחים בהתאמה אישית, זאת על ידי הכרות והתחשבות בצרכי הלקוח וברצון שלו. משתלת וונדי מתמחים בליווי כל לקוח החל משלב התכנון, ועד שלב הקנייה והתוצאה הסופית שהיא יכולה להיות גינה מטופחת, מרפסת עשירה בעציצים, או מגוון צמחים ופרחים אשר מפוזרים ברחבי הבית.

משתלת ירקות
משתלת ירקות מתמחה בשתילי ירקות שהם למעשה צמחים צעירים וזעירים של מגוון רחב של ירקות. משתלת וונדי הינה משתלה מקצועית אשר מתמחה ומתפקדת ממש כמו משתלת ירקות, ומציע לקהל הלקוחות במקום מגוון רחב של שתילי ירקות לצד צמחים ופרחים מסוגים שונים. כמו כן, המשתלה מתמחה בייבוא של צמחים ייחודים מיבשת אוסטרליה, זאת מתוך אהבה גדולה אל עולם החי ורצון להביא טעימה מעולם הצומח של אוסטרליה לישראל. כמו כן, המשתלה מחזיקה בצוות מנוסה ובעל ידע רב בתחום אשר מייעץ ועוזר לקהל הלקוחות במשתלה.

עצי פרי
לנטיעה של עצי פרי בגינה יש יתרונות רבים ומגוונים, ראשית עצרי הפרי מעניקים ריח נעים בשלב הפריחה, שנית מדובר במראה ייחודי בכל עונות השנה, ושלישית, ואולי החשוב מכל, אספקה של פירות טריים ואורגניים במהלך כל השנה.

משתלת עצי פרי הינה משתלה בה ניתן לבחור מתוך מגוון רחב של צמחים, עציצים, פרחים ועצים. כמו כן, משתלת עצי פרי מציעה בעיקר היצע רב של עצי פרי ייחודים, זאת לצד אדניות ואביזרי נוי אשר מהווים תוספת לצמחים ולגינה כגון כדים מסוגים שונים, סלעים, אבנים, עציצי פרחים, כדי חרס, ועוד. כמו כן, משתלת עצי פרי הינה משתלה מקצועית אשר מחזיקה בצוות מנוסה במקום כאשר תפקידו המרכזי ביותר היא לסייע ללקוחות המשתלה לבחור באופן נכון וחכם עצי פרי או צמחים כך שיחזיקו לאורך זמן רב. משתלת וונדי הינה משתלת עצי פרי, משתלת ירקות ומשתלה ייחודית אשר מתמחה בייבוא של צמחים מיוחדים ישירות מאוסטרליה כל הדרך לישראל.

משתלות במרכז
משתלות במרכז מציעות היצע רב של צמחים מסוגים שונים אשר בדרך כלל מתאים לגידול ביתי. כמו כן, משתלות במרכז מעניקות ייעוץ ללקוחות המשתלה בנושא של תנאי גידול נכונים, התאמת הצמחייה לסוג החלל והאקלים, כל זאת לצד הדרכה של אנשי מקצוע מנוסים אשר מתמחים בנושא הצומח.
 

משתלת עצי פרי

מאמרים:

 

סניפים:

סניף עד הלום 
טל': 072-33-80-508 | פקס: 8659918 - 08

סניף שילת
 טל': 074-767-94-46 | פקס: 9765508 - 08

 

משתלת וונדי - נשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ:

הצטרף
הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו:
 
  שתילים וצמחים לגינה     עצי נוי     עצי פרי     חומרי דישון     צמחי תבלין     זרעים לירקות     ייעוץ בעיצוב הגינה     כלי גינון  
  ייעוץ בתיכנון גינה     זרעי ירק     כדים מכל העולם     עצי פרי טרופים     צמחי אביב     צמחים לתלייה     תכנון מרפסת     צמחים עונתיים     שתילי מרפא     שתילי תבלין     דישון אורגני     משתלת ירקות     צמחי נוי לגינה     עציצי נוי     אדניות עץ      הזמנת זר פרחים     דשן לגינה     דישון גינה      משתלת עצי פרי     משתלה במרכז     משתלת שתילים     עיצוב עציצים     שתילי ירקות     צמחים למרפסת     עציצים גדולים לבית     חנות זרעים     זרעי ירקות     ורדים מטפסים     זרעים אורגניים     פרחי גינה     דשן מוכן     אדנית תבלינים     אביזרי גינה     פרחי העונה     עציצים מיוחדים     עציצים גדולים     משתלה באזור המרכז     זרעים של ירקות     מרפסת גן     שתילים לגינה     צמחי קיץ     צמחי ירקות     צמחי גינה