על מנת להתאים את הצמחים באופן מושלם, מומלץ קודם כל לבדוק מה היא סוג הקרקע, התאורה והאקלים הקיימים בגינה, והאם מדובר באזור מוצל או שטוף שמש. אלמנט חשוב נוסף הוא בחירה נכונה של הצמחים לגודל הגינה, כך יהיה קל להחליט האם לשתול צמחי תבלין, צמחים שנתיים או אולי שיחים ועצי פרי.

משתלה באשדוד
משתלה באשדוד מחזיקה במגוון רחב של צמחים אשר מתאימים לאקלים הישראלי. צמחים עונתיים מתחלקים לשתי קבוצות עיקריות, האחת צמחים של עונת הקיץ, כלומר מחודש אפריל ועד אוקטובר, והשנייה הינה קבוצה של צמחי חורף, מחודש נובמבר ועד חודש מאי. משתלת וונדי הינה משתלה באשדוד אשר נוסדה בסוף שנות השבעים, על ידי משפחה אוסטרלית בעלת אהבה גדולה אל עולם הצומח. המשתלה מתמחה בייבוא של זני צמחים בלעדיים ישירות מיבשת אוסטרליה הרחוקה אשר עוברים תהליך קליטה ייחודי על מנת שיתאימו אל האקלים הישראלי ויצליחו לשגשג.

משתלה בדרום
משתלה בדרום מחזיקה במגוון רחב של צמחים כאשר אורך החיים של הצמחים משתנה מצמח לצמח. תהליך הבחירה דורש פעמים רבות ייעוץ מצד הצוות המקום.
 

משתלת שתילים הינו מקום אידיאלי למצוא בו מגוון רחב של זני צמחים, שתילים, פרחים, עצי פרי ועוד. משתלת שתילים למעשה מעניקה מגוון רחב של פתרונות לסגנונות הגידול הקיימים כיום בחללים כמו גינה, קירות, גג, או מרפסת. כל משתלת שתילים מקצועית אשר מכבדת את עצמה כוללת בדרך כלל היצע רב ומגוון של צמחים אשר מתאימים לגידול ביתי, גידול מחוץ לבית, עונתי או שנתי, צמחים בעלי פריחה מיוחדת, חסכוניים, צמחים מטפסים, ועוד.

כמו כן, ניתן למצוא בתוך משתלת שתילים מגוון כדים, אדניות, תערובות שתילה, חומרי דישון שונים, חומרי הדברה, אביזרי השקייה וגינון, חלוקי נחל, אביזרי נוי לגינה ולצמחים ועוד. כמו כן, משתלה באזור הדרום מחזיקה בצוות אדיב, מקצועי ובעל ניסיון רב אשר מעניק שירותי ייעוץ לכל הלקוחות במקום.

משתלה באזור הדרום
משתלת וונדי הינה משתלה באזור הדרום ובה צוות מקצועי אשר שמח לעזור בתכנון הגינה תוך כדי בחירה בצמחים אשר יתאימו לתנאי מזג האוויר הישראלי ותנאי הגינה של כל לקוח. בכניסה אל משתלה בדרום ניתן להתרשם ממגוון רחב של צמחים, עציצים ועצי פרי.
 

משתלת שתילים

מאמרים:

 

סניפים:

סניף עד הלום 
טל': 072-33-80-508 | פקס: 8659918 - 08

סניף שילת
 טל': 074-767-94-46 | פקס: 9765508 - 08

 

משתלת וונדי - נשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ:

הצטרף
הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו:
 
  שתילים וצמחים לגינה     עצי נוי     עצי פרי     חומרי דישון     צמחי תבלין     זרעים לירקות     ייעוץ בעיצוב הגינה     כלי גינון  
  ייעוץ בתיכנון גינה     זרעי ירק     כדים מכל העולם     עצי פרי טרופים     צמחי אביב     צמחים לתלייה     תכנון מרפסת     צמחים עונתיים     שתילי מרפא     שתילי תבלין     דישון אורגני     משתלת ירקות     צמחי נוי לגינה     עציצי נוי     אדניות עץ      הזמנת זר פרחים     דשן לגינה     דישון גינה      משתלת עצי פרי     משתלה במרכז     משתלת שתילים     עיצוב עציצים     שתילי ירקות     צמחים למרפסת     עציצים גדולים לבית     חנות זרעים     זרעי ירקות     ורדים מטפסים     זרעים אורגניים     פרחי גינה     דשן מוכן     אדנית תבלינים     אביזרי גינה     פרחי העונה     עציצים מיוחדים     עציצים גדולים     משתלה באזור המרכז     זרעים של ירקות     מרפסת גן     שתילים לגינה     צמחי קיץ     צמחי ירקות     צמחי גינה