עציצי נוי לכניסה לבית פרטי צמוד קרקע
איך מעצבים כניסה לבית פרטי? בדרך כלל בעיצוב כניסה לבית פרטי לוקחים בחשבון את עיצוב הדלת הראשית ודלת הכניסה, אך אחת הדרכים לעצב את כניסת הבית בצורה מושלמת היא על ידי הוספת עציצי נוי. עציצים לנוי מגיעים בשלל גדלים וניתן להתאים את צבע הצמחים לפי הסגנון והטעם של בעלי הבית. בכדי לעצב את כניסת הבית בצורה הטובה ביותר, ניתן לפנות לרשת משתלות וונדי ולבחון את כל האופציות הטובות ביותר לעיצוב הכניסה לבית באמצעות צמחייה.
 
עיצוב עציצים על-ידי רשת משתלות וונדי
רשת משתלות וונדי מציעה לכל לקוח עיצוב עציצים בהתאם למיקום בבית. אם העציצים נמצאים בתוך הבית החומר מהם הם יהיו עשויים הוא שונה מעציצים שיוצבו בחוץ. עיצוב חוץ יעשה באמצעות עציצים העמידים בפני פגעי מזג האוויר. בכדי לבחור את העיצוב המתאים ביותר עבורכם, אתם מוזמנים לפנות לצוות המקצועי והמיומן של משתלות וונדי ולבחור את האופציות הטובות ביותר עבור הבית או הגינה שלכם.
 

מה הכי חשוב לדעת לפני שמתכננים עיצוב לגינה? לפני תכנון העיצוב של גינת הבית, יש לבחור את העציצים המתאימים ביותר לגודל הגינה ולעיצוב החיצוני של מבנה הבית.

עיצוב עציצים הוא שילוב בין חומרים העמידים נגד פגעי מזג האוויר לבין פרחי נוי צבעוניים. על מנת שהבחירה תיהיה נכונה ותתאים לעיצוב הגינה לטווח ארוך כדאי להתייעץ עם משתלה מקצועית לפני הזמנת העציצים לגינה.

עציצים מיוחדים למרפסות
מלבד גינת הבית, גם במרפסות של דירות ניתן להציב עציצים מיוחדים שינעימו את זמנם של דיירי הבית בזמן הישיבה במרפסת. בדירות רבות ברחבי ישראל השימוש במרפסת אינו יום יומי ולעיתים ניתן לראות מרפסות מוזנחות ללא שימוש. באמצעות עציצים המתאימים למרפסות ניתן לעצב את המרפסת באופן ייחודי ונעים לבני הבית ולאורחים המגיעים לבקר. עציצים למרפסות עשויים מחומרים עמידים בחום הלוהט של הקיץ, עמידים ללחות הגבוהה ולגשמי החורף.
 
עיצוב כדים לגינות
דרך נוספת בה אפשר להציב צמחייה בגינה היא באמצעות עיצוב כדים. כדי חרס גדולים יכולים לשמש כעציצים ולהפוך כל גינה או כניסה לבית למיוחדת. בתוך כדי החרס ניתן לשתול עצי נוי גדולים למראה ירוק וטבעי.
 

עיצוב עציצים

מאמרים:

 

סניפים:

סניף עד הלום 
טל': 072-33-80-508 | פקס: 8659918 - 08

סניף שילת
 טל': 074-767-94-46 | פקס: 9765508 - 08

 

משתלת וונדי - נשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ:

הצטרף
הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו:
 
  שתילים וצמחים לגינה     עצי נוי     עצי פרי     חומרי דישון     צמחי תבלין     זרעים לירקות     ייעוץ בעיצוב הגינה     כלי גינון  
  ייעוץ בתיכנון גינה     זרעי ירק     כדים מכל העולם     עצי פרי טרופים     צמחי אביב     צמחים לתלייה     תכנון מרפסת     צמחים עונתיים     שתילי מרפא     שתילי תבלין     דישון אורגני     משתלת ירקות     צמחי נוי לגינה     עציצי נוי     אדניות עץ      הזמנת זר פרחים     דשן לגינה     דישון גינה      משתלת עצי פרי     משתלה במרכז     משתלת שתילים     עיצוב עציצים     שתילי ירקות     צמחים למרפסת     עציצים גדולים לבית     חנות זרעים     זרעי ירקות     ורדים מטפסים     זרעים אורגניים     פרחי גינה     דשן מוכן     אדנית תבלינים     אביזרי גינה     פרחי העונה     עציצים מיוחדים     עציצים גדולים     משתלה באזור המרכז     זרעים של ירקות     מרפסת גן     שתילים לגינה     צמחי קיץ     צמחי ירקות     צמחי גינה