עציצים גדולים למרפסת
בנוסף לעציצים שניתן להציב בבית, אפשר גם להציב עציצים במרפסת. המקום הטוב ביותר בו תוכלו להתייעץ ולבחור עציצים גדולים למרפסת או לבית הוא רשת משתלות וונדי.

משפחת וונדי עלתה מאוסטרליה בשנות ה-70 של המאה ה-20 והקימה את רשת משתלות וונדי המספקת עציצים מסוגים שונים בכל רחבי הארץ.
 
הזמנת עציצים גדולים לבית דרך רשת המשתלות וונדי
בכדי להזמין את העציצים המתאימים ביותר לבית שלכם, אתם מוזמנים לפנות לצוות משתלות וונדי ולקבל ייעוץ אישי ומקצועי בנוגע לבחירת העציצים המתאימים. מלבד סוגים שונים של עציצים, רשת משתלות וונדי מציעה מבחר עצום של צמחי ופרחי נוי לבית, למרפסת ולגינת הבית. בחרתם להציב עציצים בגינת הבית? צוות משתלות וונדי יעזור לכם לבחור את המיקום הטוב ביותר להציב בו את העציצים הגדולים בגינה. עם ניסיון של מעל 35 שנים, הצוות של רשת משתלות וונדי ילווה אתכם בתכנון גינת הבית או המרפסת ועד לסיום העבודה עם מראה ייחודי ונפלא לגינה ולמרפסת.

 

איך ניתן לעצב את הבית שיתן תחושה של טבע? באמצעות עציצים גדולים לבית ניתן לעצב בצורה מושלמת את פנים הבית. עיצוב פנים הבית כולל היום גם עציצים בגדלים שונים למראה טבעי וירוק בתוך הבית. בבחירת העציצים לבית כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע המומחים בגידול פרחים בכדי לבחור את הצמחים הנכונים לגידול בין 4 קירות. מכיוון שבתוך הבית כמות השמש היא מוגבלת, יש לבחור את הצמחים הנכונים לגדל בעציצים וללמוד כיצד לשמור עליהם לאורך שנים ארוכות. מלבד עציצים לבית ניתן להזמין גם עציצים לגינה לקישוט גינת הבית.
 
עציצים גדולים לגינה
הבחירה של העציצים לבית היא שונה מבחירת עציצים גדולים לגינה. עציץ המוצב בגינת הבית צריך להיות עשוי מחומרים אשר עמידים בפני חום הקיץ, הלחות הגבוהה ומי הגשם.

בכדי לבחור את העציצים המתאימים ביותר לגינת הבית גם כאן כדאי להתייעץ עם משתלה מנוסה בתחום.
 
עציצים גדולים מעץ מלא
היום ניתן להזמין לגינת הבית עציצים גדולים מעץ מלא אשר יחזיקו לשנים רבות. על מנת לחסוך מהוצאות מיותרות בעתיד, כדאי להשקיע בעציצים מאיכות טובה שיהיו עמידים בפני פגעי מזג האוויר של ישראל.
 

עציצים גדולים לבית

מאמרים:

 

סניפים:

סניף עד הלום 
טל': 072-33-80-508 | פקס: 8659918 - 08

סניף שילת
 טל': 074-767-94-46 | פקס: 9765508 - 08

 

משתלת וונדי - נשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ:

הצטרף
הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו:
 
  שתילים וצמחים לגינה     עצי נוי     עצי פרי     חומרי דישון     צמחי תבלין     זרעים לירקות     ייעוץ בעיצוב הגינה     כלי גינון  
  ייעוץ בתיכנון גינה     זרעי ירק     כדים מכל העולם     עצי פרי טרופים     צמחי אביב     צמחים לתלייה     תכנון מרפסת     צמחים עונתיים     שתילי מרפא     שתילי תבלין     דישון אורגני     משתלת ירקות     צמחי נוי לגינה     עציצי נוי     אדניות עץ      הזמנת זר פרחים     דשן לגינה     דישון גינה      משתלת עצי פרי     משתלה במרכז     משתלת שתילים     עיצוב עציצים     שתילי ירקות     צמחים למרפסת     עציצים גדולים לבית     חנות זרעים     זרעי ירקות     ורדים מטפסים     זרעים אורגניים     פרחי גינה     דשן מוכן     אדנית תבלינים     אביזרי גינה     פרחי העונה     עציצים מיוחדים     עציצים גדולים     משתלה באזור המרכז     זרעים של ירקות     מרפסת גן     שתילים לגינה     צמחי קיץ     צמחי ירקות     צמחי גינה