סוגי עציצים
הבחירה והקנייה של סוגי עציצים שונים הינה חשובה במיוחד. חשוב לקחת בחשבון מספר קריטריונים חשובים במיוחד. על מנת לבחור את העציצים המתאימים ביותר עבורכם, מומלץ לקבל ליווי וייעוץ מצד צוות המשתלה, אשר מתמחה בתחום. משתלת וונדי הינה משתלה ייחודית אשר נוסדה בשנת 1979 על ידי משפחה אוסטרלית בעלת אהבה וזיקה לעולם הצומח. המשתלה מתמחה בייבוא של זני צמחים מאוסטרליה, ובשיווק של אביזרי גינון, אדניות, זרעים, דישון, פרחים וצמחים שונים ומגוונים. 

עציצי נוי
עציצי נוי הינם הכרח של ממש עבור כל מי ששואף לשדרג את נראות ביתו. כמו כן, מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע אשר מכירים את עולם הצומח ואת הסוגים השונים, אשר יוכלו להעניק לכם ייעוץ מקצועי ואישי. משתלת וונדי הינה משתלה ייחודית, ותיקה ומקצועית אשר נוסדה בשנת 1979 על ידי משפחת וונדי האוסטרלית.

האהבה לעולם הצומח והיצר לתור אחר זני צמחים חדשים קיימים במשפחתנו עוד מהמסעות בטבע הפראי של יערות אוסטרליה. עד היום אנו מייבאים זני צמחים חדשים ובלעדיים מיבשת אוסטרליה ופעילותנו התרחבה לקליפורניה, ספרד ואפריקה. הזנים החדשים עוברים תהליך של קליטה במשתלה המאפשר להם לפתח אורח חיים בריא באקלים הישראלי, לשגשג ולפרוח. כמו כן, המשתלה גאה לעניק שירות מקצועי ואדיב לכל.
 

עציצים גדולים הינם מבוקשים בעיקר בקרב אנשים אשר מחזיקים בבעלותם גינה או מרפסת. כמו כן, ניתן לראות כי עציצים גדולים הינם מבוקשים גם בקרב אנשים שחיים בדירה קטנה ללא מרפסת, אך רוצים להקנות לה מראה יותר ירוק, מיוחד ומזמין. אין ספק כי תוספת של עציצים גדולים מהווה תוספת אסתטית וייחודית במיוחד לכל בית, ומעניק לו מראה קסום ונעים יותר. משתלת וונדי הינה משתלה ותיקה ומקצועית אשר נוסדה על ידי משפחה אוסטרלית בשנת 1979 שמתמחה בייבוא ושיווק של עציצים גדולים, עציצי נוי ומציעה לקהל הרחב סוגי עציצים שונים, עיצוב עציצים ועוד. 

עיצוב עציצים
עיצוב עציצים הינו תחום מבוקש במיוחד בקרב ישראלים בשנים האחרונות בפרט. המטרה העיקרית של העיצוב הוא להעניק לכל בית או דירה תחושה נעימה ושלווה של טבע. העציצים גורמים למראה טבעי ונעים בכל חלל. כמו כן, מומלץ להתייעץ עם בעל מקצוע לפני רכישה ועיצוב, על מנת להבטיח תוצאה מתאימה ומושלמת בהתאם לצרכי הבית. 
 

עציצים גדולים

מאמרים:

 

סניפים:

סניף עד הלום 
טל': 072-33-80-508 | פקס: 8659918 - 08

סניף שילת
 טל': 074-767-94-46 | פקס: 9765508 - 08

 

משתלת וונדי - נשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ:

הצטרף
הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו:
 
  שתילים וצמחים לגינה     עצי נוי     עצי פרי     חומרי דישון     צמחי תבלין     זרעים לירקות     ייעוץ בעיצוב הגינה     כלי גינון  
  ייעוץ בתיכנון גינה     זרעי ירק     כדים מכל העולם     עצי פרי טרופים     צמחי אביב     צמחים לתלייה     תכנון מרפסת     צמחים עונתיים     שתילי מרפא     שתילי תבלין     דישון אורגני     משתלת ירקות     צמחי נוי לגינה     עציצי נוי     אדניות עץ      הזמנת זר פרחים     דשן לגינה     דישון גינה      משתלת עצי פרי     משתלה במרכז     משתלת שתילים     עיצוב עציצים     שתילי ירקות     צמחים למרפסת     עציצים גדולים לבית     חנות זרעים     זרעי ירקות     ורדים מטפסים     זרעים אורגניים     פרחי גינה     דשן מוכן     אדנית תבלינים     אביזרי גינה     פרחי העונה     עציצים מיוחדים     עציצים גדולים     משתלה באזור המרכז     זרעים של ירקות     מרפסת גן     שתילים לגינה     צמחי קיץ     צמחי ירקות     צמחי גינה