משתלת וונדי – 4 עשורים, 5 יבשות, משפחה אחת  
מאז שהוקמה על ידי משפחת וונדי האוסטרלית בשנת 1979, הרחיבה רשת משתלות וונדי את פעילותה לקליפורניה, ספרד ואפריקה, קלטה בארץ למעלה מ-1200 זני צמחים חדשים ומיצבה עצמה בתור רשת המשתלות האיכותית, המוערכת והמובילה בישראל.

בין תחומי התמחותנו ניתן למנות עציצי נוי, מרפסות גן, ייעוץ בתכנון גינה ועוד. נשמח לעמוד לשירותכם ולהציע לכם מבחר של עציצי נוי, למשל, ורדים מטפסים; מידע מקיף בכל נושא הקשור לגינון, מדשן לגינה ועד תנאי אור והצללה רצויים; וליווי אישי אכפתי ומסור לאורך כל הדרך להפיכת הגינה שלכם לכל מה שתמיד חלמתם שהיא תהיה – והרבה יותר מכך.

הודות לשילוב בלתי מתפשר בין מקצועיות, איכות ושירותיות הפכה רשת משתלות וונדי לטובה ביותר בתחומה בישראל. בפעם הבאה שאתם מתכוונים להקליד שורת חיפוש דוגמת "עציצים משלוח" בגוגל – פשוט תגיעו ישר אלינו ותנו לנו לעזור לכם להפוך את חלקת גן העדן הקטנה שאתם מטפחים בחצר ביתכם למקור גאווה, שמחה, רוגע ושלווה לכל בני המשפחה ובאי הבית. כי עם ארבעים שנות הצלחה לא מתווכחים.
 

עציצי נוי – כך תעשו את זה נכון
מתי בפעם האחרונה הקלדתם בגוגל שורת חיפוש בנוסח "עציצים משלוח"? יצא לכם לחפש בנרות עציצי נוי עם ורדים מטפסים או כל דבר אחר שייקח את פינת החמד הקטנה שאתם מטפחים בחצר ביתכם לגבהים חדשים? ומה עם הדילמה הנצחית – באיזה דשן לגינה עלינו להשתמש כדי להפוך את הגן הפורח שלנו ללא פחות ממושלם?

בין אם אתם זקוקים לייעוץ בנושא עציצי נוי או כל דבר אחר הקשור בגינון – כדאי לכם לפנות אך ורק לגורם המקצועי המוביל בישראל בענף כדי לוודא שהגינה שלכם תהיה הטובה ביותר שיש. גורם מקצועי כזה חייב להיות בעל ידע וניסיון עשירים שיכולים להגיע רק מעשרות שנים בתחום, היכרות מעמיקה עם סוגי צמחיה רבים בארץ ובעולם ומחויבות בלתי מתפשרת למתן יחס חם, אישי ואדיב ושירות מעולה לכל לקוחותיו.

במלים אחרות – אם אתם מחפשים עציצי נוי לגינה, כדאי לכם לפנות למשתלת וונדי.
 

מאמרים:

עציצי נוי

 

סניפים:

סניף עין ורד
טל': 7963154 - 09 | פקס: 7961496 - 09

סניף עד הלום 
טל': 8659917 - 08 | פקס: 8659918 - 08

סניף שילת
 טל': 9765510 - 08 | פקס: 9765508 - 08

 

משתלת וונדי - נשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ:

הצטרף
הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו:
 
  שתילים וצמחים לגינה     עצי נוי     עצי פרי     חומרי דישון     צמחי תבלין     זרעים לירקות     ייעוץ בעיצוב הגינה     כלי גינון  
  ייעוץ בתיכנון גינה     זרעי ירק     כדים מכל העולם     עצי פרי טרופים     צמחי אביב     צמחים לתלייה     תכנון מרפסת     צמחים עונתיים     שתילי מרפא     שתילי תבלין     דישון אורגני     משתלת ירקות     צמחי נוי לגינה     עציצי נוי