עצי נוי


כאן יש לכם כמה וכמה אפשריות כאשר עליכם לזכור. עץ הוא לא פרח. הן מבחינת המחיר והן מבחינת הקביעות של העץ. העץ הוא לא משהו שתוכלו לעקור ברגע שיימאס לכם ממנו. גם אם הוא ממש לא יתאים לגינה שלכם, ייתכן ותאלצו להשאיר אותו אצלכם לנצח בגלל החוק שמעניק לו את ההגנה מפני כריתה. על כן, חשוב לבדוק היטב לפני שמחליטים על איזה עץ הולכים.

עצים נשירים
יש כאלה שרוצים עץ ירוק עד- כל השנה. הם רק לא יודעים כי העצים הלא נשירים משירים עלים כל השנה.... העצים הנשירים לעומת זאת משירים את עליהם בעונת הסתיו בלבד כאשר בעונת האביב הם כבר חוזרים ללבלב. אז נכון שבחורף המראה של העץ יהיה מעט עגמומי, אך היופי וההתחדשות באביב יפצו על כל זה.
 

מדריך – כך תבחרו עצי נוי לגינתכם
גינה אינה מורכבת רק מדשא, שיחים ופרחים. ישנה חשיבות רבה גם לעץ. הוא מעניק יופי, הוא גם נותן לנו צל ולעיתים גם פירות. הבחירה בעץ היא בחירה די מורכבת. אתם צריכים למצוא את העץ שיתאים לגינה, לא יתפוס יותר מידי שטח, לא ילכלך לכם את הגינה ויהיה נעים לעין. איך תבחרו את העץ לגינה שלכם?

גינה זה לא רק פרחים, דשא ואולי גם פרגולה ודקים. ישנה חשיבות רבה לעץ אותו אתם יכולים לנטוע ולהפיק ממנו הרבה תועלת. צל, יופי ואולי אפילו פירות.

 

עצים ירוקי עד
כאשר בוחרים עץ שהוא ירוק עד חשוב מאוד לבדוק את קצב הצמיחה שלו כמו כן את קצב החלפת העלים. אתם לא רוצים עץ שצומח לאט מידי ועד שתראו אותו צומח, כבר תספיקו להזדקן...
גם מבחינת החלפת העלים, חשוב לשים לב לעובדה הן מבחינת המיקום של העץ, כי איסוף העלים עשוי להתיש אתכם אם העץ ימוקם באזור הישיבה או בפתח הגינה.

עצי פרי
עצי פרי הם עצים יקרים, הם זוללי מים והם גם זקוקים להדברה.
אם אין לכם סיבה מיוחדת, לא תמיד מומלץ לבחור עצים כאלה לגינה הפרטית.
משתלות וונדי – יתאימו לכם את עצי הנוי המתאימים לגינה שלכם!
 
 

סניפים:

סניף עד הלום 
טל': 072-33-80-508 | פקס: 8659918 - 08

סניף שילת
 טל': 074-767-94-46 | פקס: 9765508 - 08

 

משתלת וונדי - נשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ:

הצטרף
הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו:
 
  שתילים וצמחים לגינה     עצי נוי     עצי פרי     חומרי דישון     צמחי תבלין     זרעים לירקות     ייעוץ בעיצוב הגינה     כלי גינון  
  ייעוץ בתיכנון גינה     זרעי ירק     כדים מכל העולם     עצי פרי טרופים     צמחי אביב     צמחים לתלייה     תכנון מרפסת     צמחים עונתיים     שתילי מרפא     שתילי תבלין     דישון אורגני     משתלת ירקות     צמחי נוי לגינה     עציצי נוי