מאז הוקמה הרשת על ידי משפחת וונדי האוסטרלית ב-1979, קלטנו בארץ יותר מ-1200 זני צמחים שונים, מסוגי צמחייה נדירים שגילינו במסעותינו ביערות בראשית ובטבע הפראי של יבשת אוסטרליה ועד עצי פרי טרופים היישר מהאזור החמים והאקזוטי של קו המשווה ועצי פרי סובטרופים המושלמים לחום היבש למחצה של המזרח התיכון.

על המגוון הבלתי נדלה שהמשתלות שלנו מציעות ניתן למנות עצי פרי טרופים רבים ושונים, עצי פרי סובטרופים המתאימים במיוחד לאקלים הישראלי, מיצגים יפהפיים ועוצרי נשימה של פרחי העונה בעציץ ועצי פרי מיוחדים שהבאנו עימנו ממסעותינו הבלתי נגמרים ברחבי העולם כולו.

אז בואו להרגיש בבית באחת המשתלות המשפחתיות שלנו. בין אם מתחשק לכם לקפץ כמו טרזן או מוגלי בין עצי פרי טרופים, או לשכב בצלם של עצי פרי מיוחדים בסוף יום מפרך – אנחנו הכתובת בשבילכם. תנו לנו להפוך את הגינה שלכם ליצירה חד פעמית של קסם טהור.


 

מעצי פרי טרופים ועד כדים אקזוטיים מן העבר – כך תיצרו גן עדן קטן בחצר ביתכם
תמיד חלמתם שהגינה שלכם תהיה מיוחדת. שיהיה בה ניחוח של מרחבים אחרים ומופלאים, אווירה מיוחדת של יער אירופאי מכושף, ג'ונגל אפריקאי פראי המלא בשפע עצי פרי טרופים או הנופים עוצרי הנשימה והמרחבים האינסופיים של הערבה האוסטרלית.

אז זהו – שהחלום שלכם יכול להפוך למציאות.
בא לכם לנטוע בחצר עצי פרי טרופים או עצי פרי מיוחדים מסוג אחר שיוציאו קריאות התפעלות מכל אורח שיראה אותם – ולהפוך את הגינה שלכם לפיסת חורש קטנה וקסומה שיהיה בלתי אפשרי להישאר אדישים אליה? מתחשק לכם שאת פני כל מי שמגיע לחצר ביתכם יקבלו פרחי העונה בעציץ עם התפרצות מרהיבה ומחממת לב של צבעים, צורות וסגנונות? עם הייעוץ המקצועי הנכון תוכלו להגשים את כל זה – והרבה יותר. צריך רק לדעת היכן להתחיל לחפש.

משתלת וונדי – קסם של ארצות רחוקות
 בארבעים שנות פעילותה באוסטרליה, צפון-אמריקה, אפריקה, אירופה וישראל הפכה רשת המשתלות המשפחתית וונדי למילה נרדפת לידע עשיר, ניסיון בלתי נדלה, סטנדרטים מקצועיים בלתי מתפשרים ושירות מסור, חם ואישי.
 

מאמרים:

עצי פרי טרופים

 

סניפים:

סניף עין ורד
טל': 7963154 - 09 | פקס: 7961496 - 09

סניף עד הלום 
טל': 8659917 - 08 | פקס: 8659918 - 08

סניף שילת
 טל': 9765510 - 08 | פקס: 9765508 - 08

 

משתלת וונדי - נשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ:

הצטרף
הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו:
 
  שתילים וצמחים לגינה     עצי נוי     עצי פרי     חומרי דישון     צמחי תבלין     זרעים לירקות     ייעוץ בעיצוב הגינה     כלי גינון  
  ייעוץ בתיכנון גינה     זרעי ירק     כדים מכל העולם     עצי פרי טרופים     צמחי אביב     צמחים לתלייה     תכנון מרפסת     צמחים עונתיים     שתילי מרפא     שתילי תבלין     דישון אורגני     משתלת ירקות     צמחי נוי לגינה     עציצי נוי