עצי פרי


מתאימים את הפרי לגינה
אז גם אם הכי מתחשק לכם עץ אפרסקים בגינה, או שאתם מעדיפים דווקא את הגפן, אתם חייבים להתאים את העץ לגינה שלכם ולתנאים שלו. ישנו הבדל עצום בין גינה שהיא שטופת שמש לבין גינה השוכנת בצל. לכל עץ ישנם ההעדפות שלו מכמה וכמה בחינות ואם לא תתנו לו את מרב התנאים, לא תמיד הוא יעניק לכם את הפירות שאתם מצפים לקבל ממנו.

מתייעצים עם המומחים
האמת היא שכאשר מדובר בעץ פרי, ישנה חשיבות רבה לפנייה אל אנשי מקצוע אשר מכירים היטב את עולם הצומח. רק המומחים בתחום ידעו להתאים את העץ הנכון לקרקע הנכונה. ההתאמה הינה קריטית לצמיחה של הפירות, לכמות שלהם וכמובן גם לטעם שלהם בסופו של דבר. כדי ליהנות מפירות עסיסיים וטעימים, חשוב להתאים באופן מדויק את העץ לקרקע של הגינה בהתאם לכל התנאים שישנם שם.

 

קשה להישאר אדישים מול גינה עם עצי פרי. למרות כל הטרחה והעבודה הכרוכה בגידול ובטיפוח של העץ, התוצאות המדהימות, הריחות הנפלאים והמראה הקסום, שווים את כל זה!
משתלות וונדי – עם כל הפתרונות לשתילת עצי פרי.

עצי פרי הם לא עצים נדירים. אך למרות זאת הם עדיין שומרים על הייחודיות שלהם. אף אחד אינו נשאר אדיש כאשר הוא נכנס לגינה ומגלה עצי פרי.

עצי הפרי שומרים על הייחודיות שלהם ועל היופי שנוצר משילוב הצבעים המרהיבים בין עלי העץ, הריחות הנפלאים של הפירות העסיסיים והיכולת להושיט יד ופשוט לנגוס מפירות ידינו. מסיבה זו בוחרים בעלי גינות רבים לשלב עצי פרי בגינתם. זאת למרות ההשקעה הרבה הכרוכה בגידול של עץ כזה.
 

משתלות וונדי – לגינה פורחת ומלבלבת
אם גם לכם מתחשק להעניק לגינה שלכם את הניחוחות ואת הצבעים הכי מדהימים שקיימים ביקום, הגעתם בדיוק אל המקום הנכון.

כאן תוכלו לקבל את כל הייעוץ, את כל הטיפים וגם את כל הכלים התאורטיים והפיזיים לצורך גידול נכון של עץ פרי.

תצטרכו להשקיע ואולי גם לעבוד קשה עד שתראו את הפירות – תרתי משמע... אך הם יגיעו!

הטעמים, הצבעים והריחות שווים כל השקעה!
 
 

סניפים:

סניף עד הלום 
טל': 072-33-80-508 | פקס: 8659918 - 08

סניף שילת
 טל': 074-767-94-46 | פקס: 9765508 - 08

 

משתלת וונדי - נשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ:

הצטרף
הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו:
 
  שתילים וצמחים לגינה     עצי נוי     עצי פרי     חומרי דישון     צמחי תבלין     זרעים לירקות     ייעוץ בעיצוב הגינה     כלי גינון  
  ייעוץ בתיכנון גינה     זרעי ירק     כדים מכל העולם     עצי פרי טרופים     צמחי אביב     צמחים לתלייה     תכנון מרפסת     צמחים עונתיים     שתילי מרפא     שתילי תבלין     דישון אורגני     משתלת ירקות     צמחי נוי לגינה     עציצי נוי