אך החדשות הטובות הן כי בעזרת תשומת לב מספקת והקפדה על דישון, גיזום והשקיה, ניתן לגדל ורדים בכל מקום ברחבי הארץ. כיום ניתן למצוא היצע רחב ומגוון של ורדים שונים, אשר מאפשרים טווח בחירה גדול במיוחד אשר יכול לקלוע לטעמו האישי של כל אחד. כמו כן, ניתן למצוא כיום ורדים בכל משתלה מקצועית אשר מכבדת את עצמה. 

ורדים מטפסים
מומלץ כי שתילת ורדים מטפסים תתקיים בעיקר בעונת החורף, כאשר לאורך כל השנה יתקימו השקייה וטיפוח על מנת לשמור על הורדים בריאים ומשגשגים. משתלת וונדי הינה משתלה ייחודית אשר נוסדה על ידי משפחה אוסטרלית בעלת אהבה גדולה וזיקה אל עולם הצומח. המשתלה נוסדה לראשונה בשנת 1979 ומאז מתמחה בייבוא ושיווק של צמחים שונים, וזנים ייחודים מיבשת אוסטרליה. 

מטפסים
מטפסים הינם צמחים ייחודים אשר יכולים לשדרג נראות של כל מרפסת או גינה, ולהוסיף תוספת מרעננת וירוקה. כמו כן, הצמחים המטפסים משמשים גם כפתרון הסתרה, הצללה, הפרדה, כיסוי ועוד. בנוסף, הם מעניקים ניחוח נעים בעת פריחה. 
 

פרחי גינה הם למעשה מגוון רחב של פרחים שונים אשר מתאימים לגידול ביתי, ובגינה בפרט. הרוב המוחלט של פרחי גינה זקוקים בדרך כלל לשמש ישירה לפחות מספר שעות בכל יום, כאשר יש להשקות אותם בהתאם לרמת הלחות של האדמה. כל עוד האדמה של פרחי גינה לחה או רטובה, חשוב במיוחד לא להשקות אותם, אלא לחכות להתייבשות מלאה של האדמה.

כמו כן, חשוב לזכור כי ישנם פרחי גינה אשר מתאימים יותר לעונת החורף, וישנם פרחים אשר מתאימים יותר לעונת הקיץ. לכן, חשוב להתייעץ עם איש מקצוע לפני קנייה על מנת להבטיח תוצאה נכונה ואפקטיבית. משתלת וונדי הינה משתלה ייחודית אשר מתמחה בייבוא ושיווק של ורדים על גזע, ורדים מטפסים, מטפסים שונים ומגוונים ועוד. כמו כן, המשתלה מתמחה בייבוא של זנים ייחודים ישירות מאוסטרליה הרחוקה. אותם זנים עוברים תהליך מיוחד של קליטה במשתלה אשר מאפשר להם לפתח אורח חיים בריא, לשגשג ולפרוח באקלים הישראלי החדש. 

ורדים על גזע
ורדים על גזע הינם בעלי מראה אסתטי ויפה במיוחד, אך חשוב לזכור כי מדובר בצמחים יחסית מפונקים, אשר יעדיפו לגדול באקלים קריר ויבש בדרך כלל.
 
 

פרחי גינה

מאמרים:

 

סניפים:

סניף עד הלום 
טל': 072-33-80-508 | פקס: 8659918 - 08

סניף שילת
 טל': 074-767-94-46 | פקס: 9765508 - 08

 

משתלת וונדי - נשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ:

הצטרף
הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו:
 
  שתילים וצמחים לגינה     עצי נוי     עצי פרי     חומרי דישון     צמחי תבלין     זרעים לירקות     ייעוץ בעיצוב הגינה     כלי גינון  
  ייעוץ בתיכנון גינה     זרעי ירק     כדים מכל העולם     עצי פרי טרופים     צמחי אביב     צמחים לתלייה     תכנון מרפסת     צמחים עונתיים     שתילי מרפא     שתילי תבלין     דישון אורגני     משתלת ירקות     צמחי נוי לגינה     עציצי נוי     אדניות עץ      הזמנת זר פרחים     דשן לגינה     דישון גינה      משתלת עצי פרי     משתלה במרכז     משתלת שתילים     עיצוב עציצים     שתילי ירקות     צמחים למרפסת     עציצים גדולים לבית     חנות זרעים     זרעי ירקות     ורדים מטפסים     זרעים אורגניים     פרחי גינה     דשן מוכן     אדנית תבלינים     אביזרי גינה     פרחי העונה     עציצים מיוחדים     עציצים גדולים     משתלה באזור המרכז     זרעים של ירקות     מרפסת גן     שתילים לגינה     צמחי קיץ     צמחי ירקות     צמחי גינה