פרחי העונה בעציץ
פרחי העונה בעציץ הפכו בשנים האחרונות לבחירה הטבעית של ישראלים רבים אשר שואפים לשדרג את נראות ביתם. חשוב במיוחד לבחור בזנים הנכונים, בהתאם לעונות השונות, תנאי הבית, והאקלים. כמו כן, רצוי לבחור באדמה איכותית ובחומרי דישון יעילים, על מנת להבטיח חיים ארוכים לפרחים ולצמחים השונים. הצוות המקצועי של משתלת וונדי שמח לעזור לכל לקוח ולהעניק לו את הייעוץ המקצועי ביותר, לצד שירות אישי ואדיב, על מנת למצוא ולבחור את המוצר הנכון ביותר עבורו. 

פרחי נוי
פרחי נוי, בדיוק כפי שמם נועדו לספק נוי ואסתטיות לחלל בו הם נמצאים. את הפרחים ניתן לשתול בחללים שונים, בבית, בחדר השינה, בסלון, במרפסת, וכמובן גם בגינה. ניתן לראות כי כיום קיים היצע רחב ומגוון במיוחד של פרחים שונים, כאשר כל זן בעל תנאים שונים, ומתאים לאזורים שונים. 

פרחים לגינה
רשת המשתלות וונדי נוסדה בשנת 1979 על ידי משפחת וונדי האוסטרלית ומאז מתמחה בייבוא ושיווק של פרחים לגינה. האהבה לעולם הצומח והיצר לתור אחר זני צמחים חדשים קיימים במשפחתנו עוד מהמסעות בטבע הפראי של יערות אוסטרליה. עד היום אנו מייבאים זני צמחים חדשים ובלעדיים מיבשת אוסטרליה אשר עוברים תהליך של קליטה המאפשר להם לשגשג ולפרוח.

פרחי העונה הינם למעשה פרחים ייחודים אשר פורחים ומשגשגים בהתאם לעונה. ישנם פרחים אשר פורחים בעיקר בסתיו, ישנם פרחים אשר מיועדים לעונת החורף, וכמובן כי ישנם פרחי העונה של הקיץ.

כמו כן, על כל מי שעוסק בעולם הצומח או בגינון מוכח להכיר את פרחי העונה ולדעת כיצד לטפל בהם, מתי לשתול אותם, ועוד. מבלי לדעת זאת, הפרחים עלולים לא לשגשג במקרה הטוב, או לנבול במקרה הפחות טוב. לכן, לפני רכישה של פרחי העונה או כל צמח או עציץ חשוב במיוחד להתייעץ עם גורם מקצועי אשר מכיר לעומק את עולם הצומח ויודע בדיוק כיצד להעביר הלאה את כל המידע והשיטות לגידול נכון.

משתלת וונדי הינה משתלה ייחודית אשר נוסדה בשנת 1979 ומאז מתמחה בייבוא ושיווק של פרחי העונה, פרחי העונה בעציץ, פרחי נוי, פרחים לגינה ועוד. בנוסף, המשתלה מייבאת זני צמחים ייחודים היישר מיבשת אוסטרליה אשר עוברים תהליך מיוחד שמאפשר להם לשרוד את האקלים הישראלי, לשגשג ולצמוח. 
 

פרחי העונה

מאמרים:

 

סניפים:

סניף עד הלום 
טל': 072-33-80-508 | פקס: 8659918 - 08

סניף שילת
 טל': 074-767-94-46 | פקס: 9765508 - 08

 

משתלת וונדי - נשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ:

הצטרף
הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו:
 
  שתילים וצמחים לגינה     עצי נוי     עצי פרי     חומרי דישון     צמחי תבלין     זרעים לירקות     ייעוץ בעיצוב הגינה     כלי גינון  
  ייעוץ בתיכנון גינה     זרעי ירק     כדים מכל העולם     עצי פרי טרופים     צמחי אביב     צמחים לתלייה     תכנון מרפסת     צמחים עונתיים     שתילי מרפא     שתילי תבלין     דישון אורגני     משתלת ירקות     צמחי נוי לגינה     עציצי נוי     אדניות עץ      הזמנת זר פרחים     דשן לגינה     דישון גינה      משתלת עצי פרי     משתלה במרכז     משתלת שתילים     עיצוב עציצים     שתילי ירקות     צמחים למרפסת     עציצים גדולים לבית     חנות זרעים     זרעי ירקות     ורדים מטפסים     זרעים אורגניים     פרחי גינה     דשן מוכן     אדנית תבלינים     אביזרי גינה     פרחי העונה     עציצים מיוחדים     עציצים גדולים     משתלה באזור המרכז     זרעים של ירקות     מרפסת גן     שתילים לגינה     צמחי קיץ     צמחי ירקות     צמחי גינה