בחירת צמחים גדולים לבית ולמשרד
אם החלטתם לבחור בצמחים גדולים, כדאי לכם לבחור מהמגוון הגדול הקיים במשתלות וונדי. רשת משתלות וונדי מציעה ללקוחות עסקיים ופרטיים צמחים מסוגים שונים המתאימים לפנים הבית או להצבה מחוץ לבית. בבחירה לצמחים המיועדים למשרד, חשוב לעשות את הבחירה הנכונה של הצמחים בכדי שיחזיקו לשנים ארוכות ויראו יפים ובריאים בכל פעם שעובד נכנס למשרד.
 
קניית צמחים למרפסת מרשת משתלות ותיקה - משתלות וונדי
 
אם אתם מנהלי חברה ויש מרפסת במשרד שלכם, מומלץ לכם לקנות צמחים למרפסת ולתת הרגשה נעימה לכם ולכל עובד היוצא להפסקה. ההפסקה של העובד במהלך היום מגבירה את התפוקה של העבודה ולכן כדאי להשקיע במקומות בהם העובד נמצא בזמן המנוחה שלו. ומה לגבי פנים המשרד? בעת עיצוב פנים המשרד יש חשיבות גם להוספת צמחים שונים המתאימים למקום סגור. על מנת לקבל מידע מקצועי ולרכוש את הצמחים המתאימים ביותר, ניתן לפנות לצוות של רשת משתלות וונדי ולתכנן יחד עם הצוות את המשרד שלכם.
 

אחד השינויים הבולטים בתכנון בנייה למשרדים היא התוספת של המרפסות למשרד. שעות העבודה בחברות רבות עוברות את 9 השעות היומיות ומנהלים מעוניינים לספק לעובדים שלהם את תנאי העבודה הטובים ביותר. אחת הדרכים לעשות זאת היא לשכור משרד שיש בו מרפסת. על מנת לאפשר לכל עובד להינות מחווית עבודה בריאה וטובה, במרפסות של משרדים ניתן לראות צמחים רבים גדולים וצבעוניים. צמחים למרפסת אפשר להזמין ממשתלה מקצועית המייבאת ומשווקת צמחים המתאימים למרפסות ולמבני חוץ.   
 
צמחים למשרד
מלבד צמחייה שתוצב במרפסת המשרד, ניתן להוסיף לפנים המשרד צמחים יפים שיתנו תחושה נעימה לעובדים. צמחים למשרד נמכרים בגדלים שונים וניתן לבחור עציצים בצבעים התואמים את העיצוב הקיים של פנים המשרד.
 
צמחים לבית
האם ניתן לעצב את הבית בצורה מושקעת כמו במשרד? התשובה היא בהחלט כן. אם למנהלי החברות חשוב שיהיה לעובדים נעים להגיע למשרד, לעובדים עצמם צריך שתהיה חשובה תחושה נעימה בכל הגעה חזרה הבית מהעבודה. בכדי לעשות זאת ניתן להציב צמחים לבית המותאמים לגידול בין 4 קירות. בכדי להכיר את הצמחים המתאימים ביותר לבית כדאי להגיע למשתלה מקצועית ולקבל ייעוץ לבחירת הצמחים הנכונים והמתאימים.
 

צמחים למרפסת

מאמרים:

 

סניפים:

סניף עד הלום 
טל': 072-33-80-508 | פקס: 8659918 - 08

סניף שילת
 טל': 074-767-94-46 | פקס: 9765508 - 08

 

משתלת וונדי - נשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ:

הצטרף
הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו:
 
  שתילים וצמחים לגינה     עצי נוי     עצי פרי     חומרי דישון     צמחי תבלין     זרעים לירקות     ייעוץ בעיצוב הגינה     כלי גינון  
  ייעוץ בתיכנון גינה     זרעי ירק     כדים מכל העולם     עצי פרי טרופים     צמחי אביב     צמחים לתלייה     תכנון מרפסת     צמחים עונתיים     שתילי מרפא     שתילי תבלין     דישון אורגני     משתלת ירקות     צמחי נוי לגינה     עציצי נוי     אדניות עץ      הזמנת זר פרחים     דשן לגינה     דישון גינה      משתלת עצי פרי     משתלה במרכז     משתלת שתילים     עיצוב עציצים     שתילי ירקות     צמחים למרפסת     עציצים גדולים לבית     חנות זרעים     זרעי ירקות     ורדים מטפסים     זרעים אורגניים     פרחי גינה     דשן מוכן     אדנית תבלינים     אביזרי גינה     פרחי העונה     עציצים מיוחדים     עציצים גדולים     משתלה באזור המרכז     זרעים של ירקות     מרפסת גן     שתילים לגינה     צמחי קיץ     צמחי ירקות     צמחי גינה