כדי לתכנן את הגינה המושלמת, עליכם להתמצא היטב בסוגים השונים של צמחים לתלייה, על מנת לקבל את הבחירות הנכונות ביותר עבורכם. לשם כך רצוי להיעזר בשירותיה של רשת המשתלות המובילה בארץ בכל הנוגע לידע וניסיון מקצועיים ולאיכות השירות.

משתלת וונדי – כשידע וניסיון פוגשים חום אנושי ומשפחתיות
בשנת 1979 הוקמה רשת משתלות וונדי על ידי משפחת וונדי האוסטרלית, שהביאה עימה אהבה חסרת גבולות לטבע והיכרות מעמיקה עם היערות המופלאים של הטבע הפראי ביבשת אוסטרליה. במשך ארבעת העשורים שחלפו מאז הרחיבה הרשת את פעילותה לחמש יבשות שונות, הקימה סניפים בספרד, קליפורניה ואפריקה והפכה לרשת המשתלות האיכותית, המוערכת והמובילה בישראל.

בין היתר, אנו מתמחים בצמחים לתלייה שיהפכו כל בוסתן לחלום של ממש.
בנוסף לצמחים לתלייה תוכלו למצוא אצלנו צמחים גדולים, צמחים לפטיו ומגוון אינסופי של צמחיה מכל הסוגים והמינים.

מחפשים צמחי תליה לגינה או לפטיו? הגעתם למקום הנכון. פנו אלינו ונשמח לעזור לכם להפוך את הגינה שלכם לסיפור הצלחה – כי הגינון שלכם הוא השליחות שלנו.
 

כיצד תבחרו צמחים לתלייה שישדרגו את הפטיו שלכם באופן שלא העזתם אפילו לדמיין
חלק מהקסם שבטיפוח צמחיה בבית טמון בנקודת המפגש שבין טבע פראי לעיצוב תרבותי ומסוגנן.

קחו לדוגמה צמחים לתלייה שבמקום לגדול באופן משולח רסן, יעטרו את הגן הקטן והמקסים שלכם וישוו לו מראה מפעים, צבעוני ומלא חיים של בוסתן ספרדי מהסוג שהתקיימו בו משתי יין חגיגיים בימי תור הזהב.

אחד היתרונות שבצמחי תליה הוא האופן שבו הם משווים לחצר מראה טבעי ומרושל מצד אחד, ומטופח ומוקפד לעילא מצד שני.

צמחים לפטיו ישדרגו את החלק החיצוני של הבית שלכם ויהפכו אותו למרחב מסביר פנים שכיף לארח ולהתארח בו, או סתם לשבת עם בת או בן הזוג או עם כל המשפחה בערב אביבי ולהתענג על משב הרוח המרענן, על צבעוניות הפרחים ועל הירוק בעיניים. בדומה לצמחים לתלייה, צמחים גדולים עשויים אף הם להעניק לבוסתן הפרטי שלכם מראה משובב נפש שכולו לבלוב, פריחה וחדווה שבחיבור בין התרבות לבין הטבע.
 

מאמרים:

 צמחים לתלייה

 

סניפים:

סניף עין ורד
טל': 7963154 - 09 | פקס: 7961496 - 09

סניף עד הלום 
טל': 8659917 - 08 | פקס: 8659918 - 08

סניף שילת
 טל': 9765510 - 08 | פקס: 9765508 - 08

 

משתלת וונדי - נשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ:

הצטרף
הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו:
 
  שתילים וצמחים לגינה     עצי נוי     עצי פרי     חומרי דישון     צמחי תבלין     זרעים לירקות     ייעוץ בעיצוב הגינה     כלי גינון  
  ייעוץ בתיכנון גינה     זרעי ירק     כדים מכל העולם     עצי פרי טרופים     צמחי אביב     צמחים לתלייה     תכנון מרפסת     צמחים עונתיים     שתילי מרפא     שתילי תבלין     דישון אורגני     משתלת ירקות     צמחי נוי לגינה     עציצי נוי