כשאתם באים לבחור צמחים עונתיים לגינה בחצר ביתכם – יש רק משתלה אחד שכדאי לכם לפנות אליה.

משתלת וונדי – העתיד שלכם נראה פורח מתמיד
רשת המשתלות וונדי הוקמה בשנת 1979 על ידי משפחת וונדי האוסטרלית, ומאז הפכה לרשת המובילה בישראל. במהלך השנים הרחיבה הרשת את פעילותה לספרד, קליפורניה ואפריקה, קלטה למעלה מ-1200 זני צמחים חדשים בישראל והפכה לשם דבר בכל הנוגע לידע מקצועי מעמיק, ניסיון המתפרש על ארבעה עשורים וחמש יבשות והקפדה בלתי מתפשרת על איכות.

המשתלה מתמחה בעבודה עם צמחים עונתיים, מציעה מגוון של צמחים פורחים, תספק לכם ריסוס לצמחים מסוג מובחר ותסביר לכם כל מה שחשוב לדעת על קניית זרעים להנבטה.

נשמח לעמוד לשירותכם ולהפוך גם את הגן שלכם לפורח. אתנו, תוכלו לדעת שהגינה שלכם נמצאת בידיים בטוחות.
 

היכן תלמדו כל מה שאתם צריכים לדעת על צמחים עונתיים – ועל איך להפוך את הגינה שלכם למושלמת
טיפוח גינה ביתית הוא משימה לא פשוטה.

על הגנן החובב להכיר לעומק מיני צמחים שונים, את ההבדלים ביניהם ואת סוגי האדמה ותנאי האור והצל הדרושים לכל אחד מהם על מנת לפרוח וללבלב. מבלי לדעת, לדוגמה, מהם צמחים עונתיים, היכן יוכל למצוא צמחים פורחים מהזן הנחוץ לו, באיזה ריסוס לצמחים כדאי לו להשתמש ומה עליו לקחת בחשבון בעת קניית זרעים להנבטה,  יהיה לו קשה מאוד להקים בחצר ביתו גינה לתפארת.

על מנת לטפח גינה שתהיה כל מה שחלמתם עליו והרבה יותר מכך, חשוב שתיעזרו בגורם מקצועי שיוכל ללמד אתכם לא רק כל מה שחשוב שתדעו על צמחים עונתיים, אלא גם את כל השיטות המעשיות להפוך את החצר שלכם לחלקת גן עדן קטנה שערכה לא יסולא בפז.

גורם מקצועי כזה חייב להיות בעל ידע, ניסיון והיכרות עשירים ומעמיקים עם מגוון רחב של סוגי צמחיה מארצות שונות, מצמחים עונתיים ועד עצי פרי סובטרופים; עם רקורד נרחב של הצלחה מוכחת בת עשרות שנים ועם תודעת שירות בלתי מתפשרת הבאה לידי ביטוי במתן יחס חם, אישי ואדיב לכל לקוח.
 

מאמרים:

 צמחים עונתיים

 

סניפים:

סניף עין ורד
טל': 7963154 - 09 | פקס: 7961496 - 09

סניף עד הלום 
טל': 8659917 - 08 | פקס: 8659918 - 08

סניף שילת
 טל': 9765510 - 08 | פקס: 9765508 - 08

 

משתלת וונדי - נשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ:

הצטרף
הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו:
 
  שתילים וצמחים לגינה     עצי נוי     עצי פרי     חומרי דישון     צמחי תבלין     זרעים לירקות     ייעוץ בעיצוב הגינה     כלי גינון  
  ייעוץ בתיכנון גינה     זרעי ירק     כדים מכל העולם     עצי פרי טרופים     צמחי אביב     צמחים לתלייה     תכנון מרפסת     צמחים עונתיים     שתילי מרפא     שתילי תבלין     דישון אורגני     משתלת ירקות     צמחי נוי לגינה     עציצי נוי