במרוצת השנים הרחיבה הרשת את פעילותה לאפריקה, ספרד וקליפורניה, קלטה בישראל למעלה מ-1200 זני צמחים חדשים ורכשה ידע וניסיון חסרי תקדים בעושרם בסוגי צמחיה מגוונים בעולם כולו – ביניהם צמחי אביב, עצי פרי טרופים ושיחים מיוחדים במינם. ההיכרות הנדירה שלנו עם עולם הטבע, המשתרעת לאורך ארבעה עשורים ומתפרשת על פני חמש יבשות שונות, הופכת אותנו לבחירה היחידה עבורך כדי להפוך את הגינה שלך ללא פחות ממושלמת.

כיום משתלות וונדי הן המשתלות האיכותיות, המוערכות והמובילות בישראל – המציעות מבחר כמעט בלתי נגמר של צמחיה מכל הסוגים. מגוון עצום זה כולל צמחי אביב וצמחי סתיו, צמחי משרד וצמחי ירקות, ואינספור סוגים אחרים של פרחים, זרעי ירק, שתילים לגינה, עצי נוי ועצי פרי וצמחי תבלין. עם צמחי אביב ממשתלת וונדי תוכלו להעניק לגינה שלכם את הקסם המיוחד והמנחם של קרני שמש חמימות שהעולם תמיד נראה בהם צעיר ומסביר פנים יותר.

מעוניינים בצמחי אביב? החיפושים שלכם הסתיימו.
השילוב בין ידע, מקצועיות, ניסיון ויחס אישי חם ואדיב לכל לקוחותינו הפך אותנו למובילים בתחומנו בארץ. נשמח לעמוד לשירותכם ולהגשים גם עבורכם חלום. 

כל מה שתמיד רציתם לדעת על צמחי אביב – שיעניקו מגע של קסם חד פעמי לחצר ביתכם
ישנם כל כך הרבה גורמים שחייבים להשתלב יחד בהרמוניה מושלמת כדי להפוך את הגינה שלכם לכל מה שחלמתם עליו – והרבה יותר. עליכם בין היתר לבחור בסוגי הצמחים הנכונים ביותר לתנאים הספציפיים שיש לכם בחצר, באדמה המתאימה ובחומרי הדישון האפקטיביים ביותר.

לשם כך חשוב שתכירו את זני הצמחים השונים ותדעו אילו מביניהם הם המתאימים ביותר עבורכם, היכן ומתי. בדיוק כדי להבין את ההבדל בין צמחי אביב לצמחי סתיו, לדוגמה, או בין צמחי ירקות לצמחי משרד, חשוב לפנות לרשת המשתלות המוערכת, המקצועית והמובילה בישראל ולקבל ייעוץ תכנון גינה ברמה הגבוהה ביותר עם ליווי אישי אכפתי, חם ומסור לאורך כל הדרך.

משתלת וונדי – כי למקצועיות אין תחליף
רשת המשתלות וונדי הוקמה בשנת 1979 על ידי משפחת וונדי האוסטרלית, ומאז הפכה לסיפור הצלחה מסחרר.
 

מאמרים:

צמחי אביב

 

סניפים:

סניף עין ורד
טל': 7963154 - 09 | פקס: 7961496 - 09

סניף עד הלום 
טל': 8659917 - 08 | פקס: 8659918 - 08

סניף שילת
 טל': 9765510 - 08 | פקס: 9765508 - 08

 

משתלת וונדי - נשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ:

הצטרף
הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו:
 
  שתילים וצמחים לגינה     עצי נוי     עצי פרי     חומרי דישון     צמחי תבלין     זרעים לירקות     ייעוץ בעיצוב הגינה     כלי גינון  
  ייעוץ בתיכנון גינה     זרעי ירק     כדים מכל העולם     עצי פרי טרופים     צמחי אביב     צמחים לתלייה     תכנון מרפסת     צמחים עונתיים     שתילי מרפא     שתילי תבלין     דישון אורגני     משתלת ירקות     צמחי נוי לגינה     עציצי נוי