צמחי מרפסת
צמחי מרפסת הינם צמחים ייחודים אשר מתאימים בעיקר לגידול ביתי, בחללים כמו מרפסת פתוחה או סגורה. חשוב לזכור כי לכל צמח יש את התנאים הייחודים לו הוא זקוק על מנת לפרוח ולשגשג על הצד הטוב ביותר. לכן, לפני שאתם ניגשים לבחור ולקנות צמחים שונים למרפסת, הקפידו להתייעץ עם צוות המשתלה, אשר מתמחה בתחום וידע מה הכי מתאים בהתאם לאזור הגאוגרפי, האקלים, והתנאים הקיימים בבית.

צמחי משרד
משתלת וונדי נוסדה בשנת 1979 על ידי משפחה אוסטרלית ומאז מתמחה בייבוא ושיווק של צמחי משרד, צמחים מזנים שונים, פרחים, עציצים, ועוד. כמו כן, במשתלה תוכלו למצוא היצע רחב ומגוון במיוחד של כלי עבודה וגינון, אדניות בעיצובים וסגנונות שונים, עצי פרי, זרעים אורגנים, שתילי ירקות ופירות, דישון אורגני, זנים ייחודים של צמחים ישירות מיבשת אוסטרליה ועוד. צוות המשתלה גאה להעניק לכל לקוח את השירות המקצועי, האדיב, והאישי ביותר בכל יום מחדש.

ישנו היצע רחב במיוחד של צמחי ירקות אותם ניתן לשתול בגינה, באדניות, או בכל מקום בחוץ, תחת השמש. כמו כן, לפני קנייה ושתילה של צמחי ירקות חשוב במיוחד לקחת בחשבון את התנאים הקיימים אצלכם בגינה או במרפסת, זאת מהסיבה הפשוטה כי צמחי ירקות לא יפרחו וישגשגו במקום ללא תנאים מתאימים. צמחי ירקות דורשים טיפול ייחודי ומסור, לכן חשוב במיוחד להתייעץ עם צוות המשתלה לפני כל שתילה או קנייה.

משתלת וונדי הינה משתלה ותיקה וייחודית אשר נוסדה ב-1979 ומאז מתמחה בייבוא ושיווק של צמחי נוי לגינה, צמחי מרפסת, צמחי משרד, וזנים חדשים וייחודים של צמחים מיבשת אוסטרליה הרחוקה. אותם זנים עוברים תהליך מיוחד של קליטה אשר מאפשר להם לשגשג ולפרוח באקלים החדש.  

צמחי נוי לגינה
צמחי נוי לגינה ממש כפי שמם, נועדו להעניק לגינה מראה אסתטי ויפה יותר. בחירה של צמחים הינה קריטית וחשובה במיוחד, כאשר יש לקחת בחשבון את המקום הפנוי, האקלים, ועוד. ייעוץ מצד צוות המשתלה הינו חשוב במיוחד, כאשר תפקידו העיקרי הוא לגרום ללקוח לבחור נכון, ולהתחשב בכל הגורמים החשובים ביותר, זאת על מנת להבטיח כי כל צמח, פרח, עציץ, או עץ ישגשג ויפתח אורח חיים בריא לטווח הארוך.

צמחי ירקות

מאמרים:

 

סניפים:

סניף עד הלום 
טל': 072-33-80-508 | פקס: 8659918 - 08

סניף שילת
 טל': 074-767-94-46 | פקס: 9765508 - 08

 

משתלת וונדי - נשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ:

הצטרף
הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו:
 
  שתילים וצמחים לגינה     עצי נוי     עצי פרי     חומרי דישון     צמחי תבלין     זרעים לירקות     ייעוץ בעיצוב הגינה     כלי גינון  
  ייעוץ בתיכנון גינה     זרעי ירק     כדים מכל העולם     עצי פרי טרופים     צמחי אביב     צמחים לתלייה     תכנון מרפסת     צמחים עונתיים     שתילי מרפא     שתילי תבלין     דישון אורגני     משתלת ירקות     צמחי נוי לגינה     עציצי נוי     אדניות עץ      הזמנת זר פרחים     דשן לגינה     דישון גינה      משתלת עצי פרי     משתלה במרכז     משתלת שתילים     עיצוב עציצים     שתילי ירקות     צמחים למרפסת     עציצים גדולים לבית     חנות זרעים     זרעי ירקות     ורדים מטפסים     זרעים אורגניים     פרחי גינה     דשן מוכן     אדנית תבלינים     אביזרי גינה     פרחי העונה     עציצים מיוחדים     עציצים גדולים     משתלה באזור המרכז     זרעים של ירקות     מרפסת גן     שתילים לגינה     צמחי קיץ     צמחי ירקות     צמחי גינה