משתלת וונדי –40 שנות מצוינות מדברות בעד עצמן  
בפעם הבאה שאתם שוקלים לרכוש צמח במבוק לגינה, מעוניינים ללמוד עוד על צמחי קיץ או מחפשים עוד צמחי נוי לגינה שלכם – חפשו אותנו. כרשת המשתלות המובילה והמוערכת בישראל, הפועלת בחמש יבשות שונות מאז הוקמה על ידי משפחת וונדי האוסטרלית בשנת 1979, אנו מתמחים בצמחי גן, צמחי תבלין, עצי נוי, עצי פרי, דישון אורגני ובכל דבר אחר הקשור לטיפוח גינה בבית.

במהלך מסעותינו ביערות הפרא עוצרי הנשימה בטבע האוסטרלי ובארצות רבות נוספות גילינו מגוון רחב של צמחיה מיוחדת במינה, ובמרוצת השנים קלטנו בישראל יותר מ-1200 זני צמחים חדשים. נשמח לעמוד לשירותכם, לסייע לכם לבחור צמחי נוי לגינה ולדאוג לכך שחלקת גן העדן הקטנה שאתם מטפחים בחצר ביתכם תהיה כל מה שחלמתם עליו.

עם רקורד מוכח של ארבעים שנות מצוינות ואיכות בלתי מתפשרות בארץ ובעולם, אנו הטובים בתחומנו. תנו לנו להפוך גם את הגינה שלכם לסיפור הצלחה.
 

המדריך המלא לבחירת צמחי נוי לגינה – שיעניקו לה יופי עוצר נשימה
כל מי שטיפחו בזמן כזה או אחר גן ירוק ופורח בחצר ביתם יודעים שתחביב זה גוזל זמן ומשאבים יקרים אם לא יודעים לעשות אותו נכון. בחירת צמחי נוי לגינה, למשל, עלולה להיות מטלה מפרכת ושוחקת למדי. כיצד נדע אילו צמחי גן כדאי לנו לבחור מבין ההיצע העצום הקיים בשוק כיום? האם קניית צמח במבוק לגינה תשדרג את פינת החמד שלנו מקצה לקצה? ומה ההבדל בין צמחי קיץ לצמחי אביב?

על כל השאלות הללו נוכל להשיב בקלות אם נפנה לגורם מקצועי שניחן בידע ובניסיון המקצועיים העשירים, כמו גם במסירות ובאכפתיות בלתי נדלות, כדי ללוות אותנו בשלבים השונים של תכנון הגן – מבחירת צמחי נוי לגינה ועד לנטיעת עצים סובטרופים - בדרך להפיכת הגינה שלנו ללא פחות ממושלמת.

אנשי המקצוע שניעזר בהם חייבים להתמצא היטב לא רק בצמחי נוי לגינה, אלא גם בכל היבט אחר – מקצועי ואסתטי כאחד – הקשור בהקמת גינה פורחת ויפהפייה בחצר ביתנו. כיצד נדע במי לבחור?
 

מאמרים:

צמחי נוי לגינה

 

סניפים:

סניף עין ורד
טל': 7963154 - 09 | פקס: 7961496 - 09

סניף עד הלום 
טל': 8659917 - 08 | פקס: 8659918 - 08

סניף שילת
 טל': 9765510 - 08 | פקס: 9765508 - 08

 

משתלת וונדי - נשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ:

הצטרף
הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו:
 
  שתילים וצמחים לגינה     עצי נוי     עצי פרי     חומרי דישון     צמחי תבלין     זרעים לירקות     ייעוץ בעיצוב הגינה     כלי גינון  
  ייעוץ בתיכנון גינה     זרעי ירק     כדים מכל העולם     עצי פרי טרופים     צמחי אביב     צמחים לתלייה     תכנון מרפסת     צמחים עונתיים     שתילי מרפא     שתילי תבלין     דישון אורגני     משתלת ירקות     צמחי נוי לגינה     עציצי נוי