כיום ניתן למצוא צמחים אשר מתאימים לעונת הסתיו, חורף, אביב וקיץ. כאשר כל צמח הינו בעל תכונות ייחודיות ותנאים שונים לו הוא זקוק על מנת לפרוח ולשגשג. 

צמחי סתיו
ניתן לראות כי בתחילת כל חורף הביקוש סביב צמחי סתיו עולה משמעותית. מדובר בצמחים ייחודים אשר מתאימים בעיקר לעונת הסתיו ולאקלים של העונה. משתלת וונדי הינה משתלה ייחודית, ותיקה ומקצועית אשר נוסדה בשנת 1979 על ידי משפחה אוסטרלית בעלת זיקה אל עולם הצומח, מאז מתמחה המשפחה בייבוא ושיווק של היצע רחב ומגוון של צמחים ופרחים שונים, כלי גינון ועבודה, עציצים, דישון, זרעים, שתילי פירות וירקות, ועוד. 

צמחי חורף
צמחי חורף הינם צמחים אשר נועדו להישתל ולפרוח בעונת החורף בפרט. מדובר על צמחים אשר זקוקים לאקלים החורפי על מנת לשגשג ולצמוח. אמנם בחורף אנחנו בדרך כלל מתכנסים בבית, אך ישנם צמחים מסוימים אשר אוהבים את הקור והגשם ופורחים באקלים מהסוג הזה. כמו כן, צמחים של חורף הופכים את הגינה, המרפסת או הבית למזמין ונעים יותר גם בעונה הקרה. משתלת וונדי גאה להחזיק בצוות מקצועי ומנוסה אשר מתמחה ומכיר לעומק את עולם הצומח, ומעניק לכל לקוח את השירות האדיב והמקצועי ביותר. 

צמחי קיץ הינם צמחים ייחודים אשר מיועדים לשתילה בעיקר בעונת הקיץ. כמו כן, צמחי קיץ פורחים ומשגשגים על הצד הטוב ביותר בקיץ ובאקלים הייחודי לעונה זו. לפני כל קניה ושתילה של צמחי קיץ חשוב לזכור כי יש לדשן את האדמה, להבטיח כי יש מקום מספיק מרווח וטוב לצמח ועוד.

בנוסף, על מנת להבטיח כי צמחי קיץ ישמרו על אורח חיים בריא לאורך זמן רב, או לפחות עד סיום העונה, יש להקפיד על השקייה נכונה ודישון מעת לעת. את הצמחים מומלץ להשקות רק במצב בו האדמה יבשה. השקיית יתר עלולה להוביל לריקבון שורשים. משתלת וונדי הינה משתלה ייחודית אשר מתמחה בייבוא ושיווק של צמחים עונתיים, צמחי סתיו, צמחי חורף, וזני צמחים מיוחדים ובלעדיים מיבשת אוסטרליה הרחוקה. אותם זנים עוברים תהליך של קליטה אשר מאפשר להם לשגשג, לפרוח, ולפתח אורח חיים יציב ובריא. 

צמחים עונתיים
צמחים עונתיים הינו למעשה שם למגוון רחב של צמחים שונים אשר נועדו להישתל בעונה ספציפית, ויותר מכך, הם משגשגים ופורחים על הצד הטוב ביותר באותה עונה.
 

צמחי קיץ

מאמרים:

 

סניפים:

סניף עד הלום 
טל': 072-33-80-508 | פקס: 8659918 - 08

סניף שילת
 טל': 074-767-94-46 | פקס: 9765508 - 08

 

משתלת וונדי - נשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ:

הצטרף
הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו:
 
  שתילים וצמחים לגינה     עצי נוי     עצי פרי     חומרי דישון     צמחי תבלין     זרעים לירקות     ייעוץ בעיצוב הגינה     כלי גינון  
  ייעוץ בתיכנון גינה     זרעי ירק     כדים מכל העולם     עצי פרי טרופים     צמחי אביב     צמחים לתלייה     תכנון מרפסת     צמחים עונתיים     שתילי מרפא     שתילי תבלין     דישון אורגני     משתלת ירקות     צמחי נוי לגינה     עציצי נוי     אדניות עץ      הזמנת זר פרחים     דשן לגינה     דישון גינה      משתלת עצי פרי     משתלה במרכז     משתלת שתילים     עיצוב עציצים     שתילי ירקות     צמחים למרפסת     עציצים גדולים לבית     חנות זרעים     זרעי ירקות     ורדים מטפסים     זרעים אורגניים     פרחי גינה     דשן מוכן     אדנית תבלינים     אביזרי גינה     פרחי העונה     עציצים מיוחדים     עציצים גדולים     משתלה באזור המרכז     זרעים של ירקות     מרפסת גן     שתילים לגינה     צמחי קיץ     צמחי ירקות     צמחי גינה