שתילים וצמחים לגינה


פרחים מכל העולם
היופי בגינה הם הפרחים הססגוניים, הצמחים המדהימים ואם אתם בוחרים לשלב גם חיפויים מתאימים, רהיטי גן מפנקים ואולי אפילו מזרקת מים, הגינה שלכם תהפוך להיות פינת חמד אמתית.

אנחנו ברשת המשתלות וונדי מייבאים עבורכם את הפרחים ואת זני הצמחים הכי מיוחדים מיבשת אוסטרליה שידועה בצמחים הייחודיים שצומחים באדמתה.

כמו כן הרחבנו את פעילותנו גם לספרד, אפריקה ואפילו קליפורניה כאשר אנחנו מביאים אתנו זנים חדשים ומיוחדים שהישראלים עדיין לא מכירים. אנחנו מאפשרים לצמחים הללו את אורח החיים הנחוץ להם בהתאם לאקלים הישראלי וכך הם משגשגים ופורחים.

למעשה קלטנו כאן בישראל מעל ל – 1,200 זנים של צמחים חדשים כאשר ההעדפה שלנו היא זנים אקולוגיים שיהיו עמידים למחלות וגם חסכוניים במים.

כאשר החורף מפנה את מקומו לטובת חודשי האביב והקיץ, מגיע זמנם הטוב של הפרחים. אנחנו מתחילים ליהנות מיותר שעות אור, הטמפרטורות עולות והצמחים פורחים ומלבלבים. זה הזמן לצאת לגינה ולשתול שתילים חדשים ולטפח את פיסת הגן עדן הפרטית שנפלה בחלקנו.

כל מי שזכה ויש לו גינה פרטית צמודה לבית, מכיר כנראה בזכות שנפלה בחלקו. חלקת אלוקים, פיסת טבע פרטית שמעניקה הרבה שלווה, יופי וחן.
מובן שאם לא נשקיע בגינה, מהר מאוד נקבל בתמורה עשבים שוטים, קוצים, ברקנים וצמחייה לגמרי לא מלבבת.

עולם הגן – וונדי
כאן כדאי לכם להכיר את רשת המשתלות "וונדי". משפחת וונדי האוסטרלית, היא זו שמביאה אליכם את זני הצמחים הייחודיים שיהפכו את הגינה שלכם לפורחת ומלבלבת במיוחד.
גם אם חששתם עד היום מפני מחלות שונות המתפתחות בעולם הצומח ובגינות במיוחד, תוכלו להיות רגועים. כי הפרחים שלנו עמידים למחלות.
 

מעצבים את הגינה עם רשת וונדי
אנחנו בפרחי וונדי מעניקים את כל השירות לעיצוב הגינה. אצלנו יוכל כל לקוח למצוא את הצמחים המתאימים לו, לטעמו האישי ולגינתו הפרטית. החל מעצים ושיחים וכלה בעשבונים ובפרחי העונה.

מלבד צמחים, תוכלו להשלים את כל הציוד הנלווה וכל מה שתרצו לצורך עיצוב הגינה שלכם. זה כולל כלי עבודה, חומרי דישון, חיפויים, מזרקות ועוד.
עם פרחי וונדי – הגינה שלכם תהיה יותר ממושלמת!
 
 

סניפים:

סניף עד הלום 
טל': 072-33-80-508 | פקס: 8659918 - 08

סניף שילת
 טל': 074-767-94-46 | פקס: 9765508 - 08

 

משתלת וונדי - נשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ:

הצטרף
הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו:
 
  שתילים וצמחים לגינה     עצי נוי     עצי פרי     חומרי דישון     צמחי תבלין     זרעים לירקות     ייעוץ בעיצוב הגינה     כלי גינון  
  ייעוץ בתיכנון גינה     זרעי ירק     כדים מכל העולם     עצי פרי טרופים     צמחי אביב     צמחים לתלייה     תכנון מרפסת     צמחים עונתיים     שתילי מרפא     שתילי תבלין     דישון אורגני     משתלת ירקות     צמחי נוי לגינה     עציצי נוי     אדניות עץ      הזמנת זר פרחים     דשן לגינה     דישון גינה      משתלת עצי פרי     משתלה במרכז     משתלת שתילים     עיצוב עציצים     שתילי ירקות     צמחים למרפסת     עציצים גדולים לבית     חנות זרעים     זרעי ירקות     ורדים מטפסים     זרעים אורגניים     פרחי גינה     דשן מוכן     אדנית תבלינים     אביזרי גינה     פרחי העונה     עציצים מיוחדים     עציצים גדולים     משתלה באזור המרכז     זרעים של ירקות     מרפסת גן     שתילים לגינה     צמחי קיץ     צמחי ירקות     צמחי גינה