כיום ניתן לראות כי רבים שואפים להגשים חלום ולטפח גינת ירק קטנה ועשירה במגוון ירקות טריים, באמצעות זרעים איכותיים ושתילה נכונה הדבר בהחלט אפשרי. ניתן למצוא מגוון עצום של זרעים שונים, כאשר רצוי במיוחד להתייעץ עם איש מקצוע אשר יסייע בבחירה נכונה. 

כלי שתילה
משתלת וונדי הינה משתלה ייחודית אשר נוסדה בשנת 1979 על ידי משפחה אוסטרלית בעלת אהבה וזיקה אל עולם הצומח. בין ההיצע הקיים במשתלה תוכלו למצוא כלי שתילה, כלי עבודה וגינון, צמחים מזנים שונים, עציצים, פרחים, צמחי תבלין, עצי פרי, זרעים, דישון אורגני, היצע רחב של אדניות ועוד. 


שתילי ירקות
חולמים על גינת ירק פרטית משלכם? מחפשים היכן לקנות שתילי ירקות איכותיים וטובים? משתלת וונדי מתמחה זה למעלה מארבעה עשורים בייבוא ושיווק של זרעים ושתלים של ירקות שונים ומגוונים, ומעניקה לכל לקוח את השירות האדיב והמקצועי ביותר. כמו כן, חשוב לזכור כי על מנת לבחור שתילים מתאימים, יש לקבל ייעוץ והכוונה מצד צוות המשתלה, כך תוכלו להבטיח תוצאה איכותית וטובה אשר תחזיק לאורך זמן רב. 
 

לפני כל רכישה או שתילה של שתילים לגינה מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע אשר מתמחים בתחום ומכירים את עולם הצומח היטב, זאת על מנת להבטיח תוצאה אפקטיבית ואיכותית, או במילים אחרות להבטיח כי שתילים לגינה ישגשגו, יפרחו ויפתחו אורח חיים בריא לאורך זמן רב. כעת, שהחורף בפתח ניתן לשתול מגוון רחב של שתילים לגינה, כאשר הגשם כבר ידאג להעניק לצמח את כל אספקת המים הנדרשת לו.

משתלת וונדי הינה משתלה ותיקה וייחודית אשר נוסדה בשנת 1979 ומאז מתמחה בייבוא ושיווק של שתילים לגינה, כלי שתילה ייחודים באיכות הגבוהה ביותר, היצע רחב ומגוון של שתילי ירקות, ולמעשה מהווה משתלת ירקות לכל דבר. בנוסף, המשתלה מייבאת זני צמחים חדשים ובלעדיים מאוסטרליה, אשר עוברים תהליך קליטה ייחודי שמאפשר להם לשגשג ולפרוח תחת האקלים הישראלי. 

משתלת ירקות
משתלת ירקות הינה למעשה מקום אשר מציע לקהל הרחב מגוון עשיר של זרעי ושתלי ירקות לשתילה ביתית במרפסת או בגינה. כמו כן, חשוב לזכור כי לפני כל קנייה יש להתייעץ עם צוות המשתלה אשר מתמחה בתחום ומכיר היטב את עולם הצומח. 
 

שתילים לגינה

מאמרים:

 

סניפים:

סניף עד הלום 
טל': 072-33-80-508 | פקס: 8659918 - 08

סניף שילת
 טל': 074-767-94-46 | פקס: 9765508 - 08

 

משתלת וונדי - נשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ:

הצטרף
הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו:
 
  שתילים וצמחים לגינה     עצי נוי     עצי פרי     חומרי דישון     צמחי תבלין     זרעים לירקות     ייעוץ בעיצוב הגינה     כלי גינון  
  ייעוץ בתיכנון גינה     זרעי ירק     כדים מכל העולם     עצי פרי טרופים     צמחי אביב     צמחים לתלייה     תכנון מרפסת     צמחים עונתיים     שתילי מרפא     שתילי תבלין     דישון אורגני     משתלת ירקות     צמחי נוי לגינה     עציצי נוי     אדניות עץ      הזמנת זר פרחים     דשן לגינה     דישון גינה      משתלת עצי פרי     משתלה במרכז     משתלת שתילים     עיצוב עציצים     שתילי ירקות     צמחים למרפסת     עציצים גדולים לבית     חנות זרעים     זרעי ירקות     ורדים מטפסים     זרעים אורגניים     פרחי גינה     דשן מוכן     אדנית תבלינים     אביזרי גינה     פרחי העונה     עציצים מיוחדים     עציצים גדולים     משתלה באזור המרכז     זרעים של ירקות     מרפסת גן     שתילים לגינה     צמחי קיץ     צמחי ירקות     צמחי גינה