אך באיזה גורם מקצועי כדאי לכם לבחור כדי להפוך את גינתכם לחלקת גן עדן קטנה של שתילי מרפא ושפע אטרקציות אחרות?

משתלת וונדי – איכות, גיוון ומקצועיות
בארבעת העשורים שבהם היא פועלת בארץ ובעולם, הפכה רשת משתלות וונדי, שנוסדה על ידי משפחת וונדי האוסטרלית, לשם דבר בכל הנוגע לשילוב בלתי מתפשר בין איכות הצמחים, מגוון והיצע עצומים וידע וניסיון מקצועיים עשירים המבוססים על עשרות שנות עבודה ברחבי העולם כולו – מאוסטרליה וישראל, דרך ספרד וארצות הברית ועד לאפריקה.

בין היתר, אנו מתמחים בעבודה עם היצע מגוון של שתילי מרפא, בדישון גינה בטכניקות המתקדמות ביותר ובמתן ייעוץ בעיצוב עציצים שיעניק לגינה שלכם אווירה שתהיה לא פחות מחלומית. נשמח לעמוד לשירותכם ולהפוך את הגינה שלכם לפינה קסומה שתהיה אך ורק שלכם.

כי כשזה מגיע לאיכות, גיוון ומקצועיות – אנחנו הבחירה היחידה.

 

כיצד לבחור שתילי מרפא שיהפכו את הגינה הביתית שלכם לסיפור הצלחה
שתילי מרפא הם דוגמה מצוינת לתוספת שתשדרג כל גינה באופן מרחיק לכת.

שתילים שכאלו יעזרו לכם ליהנות מהטוב שבכל העולמות: מצד אחד, הם יוסיפו לגינה גיוון, צבע ועניין, ומצד שני, הם יוכלו לסייע לכם ברגעי מצוקה – בין אם מדובר בהכנת תה מרווה או קמומיל לשיכוך כאב בטן, ובין אם בהרגעת כוויית שמש באמצעות אלוורה.

פרט לשתילי מרפא, ישנן תוספות רבות אחרות שיוכלו להפוך את הגינה שלכם למקום הרבה יותר כיפי, צבעוני ומעניין. ורדים על גזע הם דוגמה מצוינת לכך. מה יכול להיות רומנטי יותר מצבעו האדום העז או הצחור והמושלג של ורד יפהפה שתשתלו כמחווה לאהוב או אהובת לבכם? בעזרת גורם מקצועי תוכלו לשתול ורדים על גזע בקלות– ולהעניק לגינה לוק חדש.

יתרונות נוספים הטמונים בפנייה לגורם מקצועי עשויים להיות קבלת ייעוץ בעיצוב עציצים – עוד אביזר שירים את הגינה שלכם לגבהים חדשים – בדישון גינה, בבחירת שתילי מרפא מהסוג שהוזכר קודם תוך לקיחה בחשבון של סגולותיהם השונות מול העדפותיכם האישיות, וליווי וסיוע צמודים לאורך כל הדרך להפיכת הגינה שלכם למושא קנאתם של כל השכנים.

מאמרים:

שתילי מרפא

 

סניפים:

סניף עין ורד
טל': 7963154 - 09 | פקס: 7961496 - 09

סניף עד הלום 
טל': 8659917 - 08 | פקס: 8659918 - 08

סניף שילת
 טל': 9765510 - 08 | פקס: 9765508 - 08

 

משתלת וונדי - נשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ:

הצטרף
הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו:
 
  שתילים וצמחים לגינה     עצי נוי     עצי פרי     חומרי דישון     צמחי תבלין     זרעים לירקות     ייעוץ בעיצוב הגינה     כלי גינון  
  ייעוץ בתיכנון גינה     זרעי ירק     כדים מכל העולם     עצי פרי טרופים     צמחי אביב     צמחים לתלייה     תכנון מרפסת     צמחים עונתיים     שתילי מרפא     שתילי תבלין     דישון אורגני     משתלת ירקות     צמחי נוי לגינה     עציצי נוי