בארבעת העשורים שחלפו מאז הפכה רשת משתלות וונדי לשם דבר בכל הנוגע לאיכות, מקצועיות ושירותיות, וכיום היא נחשבת לרשת המשתלות המוערכת, המובילה והמצליחה בארץ. הניסיון רב השנים שלנו עם צמחייה במגוון רחב של ארצות – מאוסטרליה, דרך ספרד וארצות הברית ועד אפריקה –  מאפשר לנו להציע תכנון מקצועי ברמה הגבוהה ביותר הקיימת בענף.

בין התחומים שבהם אנו מתמחים ניתן למנות תכנון ועיצוב מרפסות גג תוך התחשבות בשיקולים פרקטיים ואסתטיים כאחד.  

אם אתם מתלבטים באחת השאלות הכרוכות בתכנון מרפסת – מבחירת תערובות אדמה ועד שילובים שונים של צמחי תליה לפטיו – נשמח לעמוד לשירותכם. תכנון מרפסת בעזרתנו יהיה חוויה מהנה, מעשירה ובלתי נשכחת – ויהפוך את המרפסת שלכם ליצירת אמנות חד פעמית. נשמח לעמוד לשירותכם.

צרו אתנו קשר ונתחיל בעבודה – כי אין שום סיבה שתוותרו על ההזדמנות ליצור בעצמכם את המרפסת הפורחת, המוריקה ומלאת החיים שתמיד חלמתם שתהיה לכם.

 

המדריך המלא לתכנון מרפסת יפהפייה, ירוקה ומטופחת – בדרך הנכונה
תכנון מרפסת הוא אחד האתגרים המשמעותיים העומדים בפני כל מי שמעוניינת או מעוניין להפוך את ביתם לנעים, פורח, נוסך שלווה ומחובר יותר לטבע.

השילוב המורכב בין טבע בלתי מרוסן לתרבות של טיפוח קפדני הנדרש בתכנון ועיצוב מרפסות גג, לדוגמה, מחדד את הצורך של רובנו בתכנון מקצועי שיעניק לנו כלים שביכולתם לסייע לנו ליצור את המרפסת שתמיד חלמנו עליה. במסגרת תהליך של תכנון מרפסת בעזרת איש מקצוע מתאים נוכל לדעת את ההבדל בין תערובות אדמה מסוגים שונים, לבחור את הצמחים המתאימים לנו ביותר ואת הרהיטים ופריטי הדקורציה הנלווים אליהם (למשל, כדים אקזוטיים מן העולם כולו) ולהתענג על מרפסת מהאגדות.

אולם כיצד נדע איזה גורם מקצועי יוכל לעזור לנו באופן הטוב ביותר בתכנון מרפסת החלומות שלנו?

משתלת וונדי – רקורד של 40 שנות הצלחה

לפני ארבעים שנה הקימה משפחת וונדי האוסטרלית את רשת משתלות וונדי, במטרה להגשים חזון שבמרכזו אהבה חסרת גבולות לטבע, היכרות מעמיקה עם יערותיה הפראיים של יבשת אוסטרליה ומחויבות למתן השירות המשובח ביותר בתחום לכל בית ובית בישראל.
 

מאמרים:

תכנון מרפסת

 

סניפים:

סניף עין ורד
טל': 7963154 - 09 | פקס: 7961496 - 09

סניף עד הלום 
טל': 8659917 - 08 | פקס: 8659918 - 08

סניף שילת
 טל': 9765510 - 08 | פקס: 9765508 - 08

 

משתלת וונדי - נשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ:

הצטרף
הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו:
 
  שתילים וצמחים לגינה     עצי נוי     עצי פרי     חומרי דישון     צמחי תבלין     זרעים לירקות     ייעוץ בעיצוב הגינה     כלי גינון  
  ייעוץ בתיכנון גינה     זרעי ירק     כדים מכל העולם     עצי פרי טרופים     צמחי אביב     צמחים לתלייה     תכנון מרפסת     צמחים עונתיים     שתילי מרפא     שתילי תבלין     דישון אורגני     משתלת ירקות     צמחי נוי לגינה     עציצי נוי